SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cypio,anapolon, tren E ..co dalej ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1016

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Waga

97

Wzrost

179

Obwód ramienia

45

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

6 lat w tym rok przerwy w 2017

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

50% białka, 30% węgli, 20% tłuszczy

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

enan solo, enan meta, prop wino, aktualnie - cypio,antek, tren

Opisz swój plan treningowy

6 x week

Cel cyklu

masa jakościowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

prop wino - 2019

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok. 16%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

do tycia

Stan zdrowia

nie narzekam

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

nie licze, ale ostatnio z ciekawości założyłem 165kg na płaskiej to poszło na raz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 348
cypio 300mg/e4d 1-X
antek 50mg/ed 1-8
tren 200mg/e4d 8-20 + cabaser 0.5/ew
hcg bite e8w


Siemanko. Koniec cyklu z trenem tuż za rogiem i przyszedł czas żeby myśleć o zmianie środka.
Myślałem nad boldkiem, nie interesuje mnie budowanie masy na hop siup, zabawa z antkiem w zupelnosci mi starczy.
Pewnie dobrze byłoby zmienić estr testa na enan. Mógłby ktoś doradzić jak w miare logicznie mógłbym rozpisać sobie taki cykl ?
A może tren przeciągnać ? Dodam że nie zamierzam schodzić z testa co najmniej do nastepnego roku bo czuje się zaj**iście. Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Pierwsze zrób badania ale boldek przy 16 BF trochę słabo dla mnie ja przy 16 to już bym redukcję robił ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 348
AdamZx napisałem około 16% żeby nie skłamać i było to przed cyklem w pasie miałem 95, teraz w pasie 91.5 i podejrzewam 14% bedzie. Tak jak ważyłem 91.5kg to po antku +5.5kg i waga stoi a fat leci, tren robi robote, chociaż jestem na + kalorycznym. Nie licze że po trenie nie bedzie spadkow, bo bedzie ciezko to przebić ale żeby ten proces ustabilizować w miare, żeby zostało to 3-4kg dlatego najbardziej logicznym wyjsciem wydawał mi sie boldek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Spadków nie będzie dopóki jest testosteron więc spokojnie ale boldek może NPP albo dodaj Bolka do trena jak lecisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
„ Siemanko. Koniec cyklu z trenem tuż za rogiem i przyszedł czas żeby myśleć o zmianie środka.
Myślałem nad boldkiem, nie interesuje mnie budowanie masy na hop siup, zabawa z antkiem w zupelnosci mi starczy.
Pewnie dobrze byłoby zmienić estr testa na enan. Mógłby ktoś doradzić jak w miare logicznie mógłbym rozpisać sobie taki cykl ?
A może tren przeciągnać ? Dodam że nie zamierzam schodzić z testa co najmniej do nastepnego roku bo czuje się zaj**iście. Pozdro

Boldek to kosmetyk po trenie nawet go nie poczujesz .
Cypio czy enan to to samo wiec jak już zmieniac to np na mixa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
Dokładnie może jechać cypio dalej ja prawie 2 lata na enanie i idzie jak ma iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 348


Zmieniony przez - still_going w dniu 2020-09-20 17:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 348
sory za brudne lustro ;p AdamZx z npp to taki problem ze trzeba walić co 2 dni, wolałbym jednak max e4d, chyba że tak jak mówisz dodać bolda i przedłużyć tren tylko nei wiem ile wytrzymam i co potem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 348
To co panowie podpowie ktoś, dokupić butle trena i 40ml bolda czy kończyć tren i lecieć tescia z deka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 332 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9263
NPP można bić poniedziałek czwartek po 150 ,bolda trzeba bić 1000 mg żeby był sens mówię z praktyki to na 2 miesiące wyjdzie 40 mg Deca też dobra sam zdecyduj zamiast bolda wolałbym mastera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 348
ok to zostanę przy dece, a co z masterem, lecieć z deką od początku czy jakoś w połowie wrzucić, mógłbyś mi to jakoś rozpisać tak żeby wszystko wbijać w jednej lotce z cypio e4d ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 CYKL META TESC

Następny temat

Ból mięśnia po izoteku

WHEY premium