SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18lat,9miesiecy treningu sprawdź i doradź nad czym popracować :)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
wlasnie wszedlem na sklep sfd i pisze ze wycofany przez sanepid musial ladnie kopac, jak sie pospieszysz moze jeszcze w jakims normalnym sklepie znajdziesz

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Niech lepiej tego nie bierze jak koleś jest wrażliwy na takie shity to może być z nim nie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
skoro chcial sie brac za clenbuterol to nie moze sie brac za odzywki ? (tak rozumiem Twoja wypowiedZ)
osobiscie bym zaczol od clenburexin. potem pomyslal o czyms silniejszym.

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 652 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9378
no przepraszam bardzo, na zdjeciach wyglada jakbys obwod pasa mial wiekszy niz obwod klaty- wiec Ty chyba przez te 9 miesiecy cwiczyles jedzenie chipsow przed tv...

no Pain no Gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
Musisz popracować, nad wszystkim... Dla porównania zobacz sobie to co ja przez 9 miesięcy zrobiłem...

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 903 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29166
skromniacha

"Klękam tylko przed bogiem a tu go nie widzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
Dla porównania zobacz sobie to co ja przez 9 miesięcy zrobiłem...
nic nie zwyklego

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 608 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6208
A czy ja mówię że coś niezwykłego.
To chyba logiczne że przez 9 miesięcy nie da się być super rozrośniętym. (Oczywiście bez wspomagaczy albo super genu)
Ale tutaj ziomek wyraźnie się obijał, nie stosował diety i już chce się brać za winko.

Bez obrazy ale mam nadzieję że to zmotywuję Cię do tego że za kolejne 9 miesięcy jak dasz fotki to Cię zasypią sogami :D

Trzymaj dietę, rozpisz sobie plan konkretny(wygląda jakbyś raz na tydzień chodził pomachać sobie) i nie bierz się za żadne koxy.

Pozdro

"Po dzikich, wolnych wilkach zostały tylko sny
Nie krzykną już "obława", nie będzie żadnej walki
Bo nie ma więcej wilków, zostały tylko psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 727 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6812
Rychu olej diete, znam lepszy sposób na elegancka sylwetkę, weź się oblej benzyną i podpal, wytopisz tłuszczyk i zmienisz kolorek na fajny brąz :)

a tak serio to wygląda jakbyś g**** ćwiczył, z twoich wypowiedzi wynika, że również g**** wiesz, a już się za koks chcesz łapać

siłownia to dla mnie w pierwszej kolejności wiedza o tym co jeść, jak ćwiczyć, wiedza o suplementach, żeby ją zdobyć dużo więcej czytam niż pakuje, tobie też to radzę i przestań zadawać głupie pytania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DRESO WAKACYJNA FORMA (masa)

Następny temat

moje fotki

WHEY premium