SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

18 kolegi...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
Ze zyc bede to wiem :) Tylko nie chce zmarnowac CP:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39953
nie masz co sie bac ja w wakacje pilem browary z dnia na dzien przez 10 dni we Wloszech a bylem swierzo po cyklu i nic sie nie stalo moze troszeczke spadlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 287 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7351
No to pije:D Dzieki bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 471 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 39953
ja mam za tydzien swoja 18 i cos wypije napewno ;d;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
o przydatny temat bo własnie tez jestem na pierwszym cyklu w zyciu na mono i tez mam 18-nastke w następna sobote
ale zastanawiam sie czy wogóle pic...bo szkoda wyzeczen itp co włozyłem w ten cykl

a z tych izotoników to co polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 2551 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31384
Daruj sobie izotoniki, 3 litry mineralnej pomoze (gdzies na pol litra wodki).
A co do tlustego posilku, to osobiscie nie jestem do niego przekonany. Niby poprawia "zywotnosc" na imprezie, ale nazajutrz z reguly samopoczucie jest gorsze, no ale jak ktos ma slaba glowe to taki posilek to dobra rzecz. Najlepsza rada, to poprobowac kilka sposobow, nie ma jednej rady dla wszystkich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 258 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14834
też jestem na cyklu i w sobotę była osiemnastka. no niestety troszke przesadziłem ;p ale spadków żadnych, także śmiało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1966 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 20366
prowadz normalna diete + wypij sobie ile chcesz ;) tylko pamietaj ze od samej diety watroba dosyc dostaje po dupie i do tego alko :D polecam brac liv 52 jesli stosujesz stale suplementacje i diete + od swieta sie napijesz :D watrobe mamy tylko jedna :D

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali" Jan Paweł II 1983 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Dokładnie ludzie nie ma co przesadzać, przecież siłownia i suple to nie jest całe życie i jeszcze jak ma się 18 lat. Baw się, masz teraz najlepsze lata, oczywiście z umiarem żeby spadków nie było za dużych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Pomijając kwestie, która została już omówiona. Nie będzie takich efektów, jakie byś osiągnął bez imprezy, ale nie będzie też takich jakie osiągnąłbyś bez cyklu. Rób jak uważasz za stosowne, czasem trzeba sie napić. Ludzie inteligentni potrafią bawić się bez alkoholu :)

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomóżcie

Następny temat

2 pytania.,

WHEY premium