SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

17lat

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna cwiczyc na silowni i SW moze lepiej zmienic trening na silce bardziej na sile niz na mase na sile i wytrzymalosc. Powiedzmy ze mimo to stawiam na SW ale nie mam kasy zeby chodzic na treningi tylko chce trenowac z kolegami mamy pomieszczenie w ktorym jest wielki worek i gruszka mozemy tam cwiczyc w 5 tylko przydalo by się rozpisac cos w rodzaju charmonogramy cwiczenia jak ktos by mi cos takiego napisal chcemy tam sie nauczyc podstaw nie chce zaraz być jakims super zawodnikiem mi wystarczy sie w miare dobrze bic zeby nie narobic sobie skapy jakbym musiał sie gdzies bic

siłka jest potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
ehhhhh niechce mi sie juz powtarzac

------------------
Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam zamiar zmienic trening na silowni nie na mase jak do tej pory tylko na sile. warto???

siłka jest potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
traktujac sw powaznie nie powinno sie zbyt intensywnie cwiczyc na silowni bo stajesz sie przez to sztywny, tracisz szybkosc, niepotrzebnie nabierasz masy a sila ciosu liczy sie ale nie taka wyrobiona na silowni. Uwierz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"na poważnie" znaczy sie ja osobiscie chce trenowac tylko dla siebie dla satysfakcji i nie muszą to byc dlugie treningi i wiele ich w tygodniu wystarczy sie dobrze bic. Jak napisalem wczesniej chcemy troche pocwiczyc SW z kolegami narazie nie mamy kasy zeby chodzic na treningi ktore odbywaja sie dwa razy w tygodniu i to w takie dni jak jestem jeszcze w szkole to wiec z kumplami chcemy "cos" trenowac oczywiscie po za silownia bo tutaj zmieniam trening na lagodniejszy jak radzisz

Trzeba ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 676 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3129
Jak dla cibie zamel siła i masa jest najważniejsza to obejrzyj walkę Sapp z Bonajskym albo Bernardo z Buteerbenem.

three time k1 world champion, "the dutch lumber jack" Peter Aerts.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
widzialem parodia ale nie az taka masa mi chodzi o mase okolo 95 kg ale miesnie i sila a Sapp to "potwor" bez jakiejkolwiek techniki ja chyba jestem bardziej sprawny fizycznie od niego. A ma moze ktos jakies filmiki z treningow kicka albo czegos podobnego

Trzeba ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 12875 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 63603
"ja chyba jestem bardziej sprawny fizycznie od niego" nie załamuj mnie

------------------
Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no nie doslownie ale ja bez jakiegokolwiek treningu chyba podniose wyzej noge od niego o to mi chodzi on w porywach jak juz kopie to tylko na wysokosc kolan

Trzeba ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
Wielbiciele sappa mnie teraz zjada ale dla mnie to spasiony prosiak i osobiscie nie znosze patrzec na jego walki. jest wielki jak szafa i tyle. A co do treningow to jezeli nie macie czasu to polecalbym wam cwiczenie kondycji i sparingi, bo techniki sami sie raczej nie nauczycie.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gruszka

Następny temat

WOREK "MICHALCZEWSKIEGO"

WHEY premium