SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 latek, ćwiczenia?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 715

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

70 kg

Wzrost

180 cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
Hej. Mam 16 lat, wzrostu mam 180 centymetrów i ważę 70kg. Mam chyba dosyć nietypową budowę ciała, jestem szczupły, mam rozbudowane uda i duży tyłek, trochę odstający. Chcę więc trochę rozbudować górę swojego ciała, aby uda i tyłek się tak nie odznaczały. Tylko jak?
Chciałbym osiągnąć mniej więcej taki efekt http://screenshooter.net/9810645/ugsvwni

Problem jest taki, że ćwiczenia musiałbym raczej robić w domu. Nie mam jak iść na siłownię (tak, wiem. Trochę lipa :/). Ale w domu mam dużo miejsca, mam tam też jakieś podstawowe przyrządy do ćwiczeń (hantle 5kg, 10 kg, jakaś sztanga).
Co polecacie? Jakie ćwiczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Taka sylwetkę buduje sie latami, trener domatora + odpowiednia dieta, w Twoim przypadku na masę. Polecam także dokupić żelastwa bo na tym co masz nie zbudujesz nawet 1/2 ze zdjęcia

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 19
Dobra. Okazało się, że dosyć niedaleko jest siłownia. Także mam dostęp do lepszego sprzętu. To jak ćwiczyć? Co polecacie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3222
Na początku fbw dla Ciebie i jak najwięcej ćwiczeń obwodowych, a nie na maszynach.

'Ile potu na treningu poświęcisz, tyle stali pójdzie do Twoich mięśni' Zrobić coś z niczego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy można spożywać 100g siemienia lnianego DZIENNIE ?

Następny temat

brzuch jedzenie cwiczenia

WHEY premium