SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Plan Treningowy 14-latek

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1374

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14

Waga

44

Wzrost

157
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 211
Witam.
Chcę zacząć chodzić na siłownie mam taką swoją w domu (sztanga, hantle,atlas ). Ale nie wiem co ćwiczyć chciałbym aby ktoś kto się na tym zna ułożył mi plan treningowy.


Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 286 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4301
Ja zaczynałem na siłowni w wieku 14 lat , kontuzji nie miałem , z efektów jestem zadowolony a cwicze juz okolo 15 miesiecy .
Jak chcesz zaczynac trenowac na silowni to musisz miec dobry - trening , diete , i wykonywac dokladnie cwiczenia zebys sobie nic nie narobil ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20244
14 lat to za mało jeszcze. Zajmij sie treningami z własnym ciałem jako obciążenie - tzw. trening domatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 211
No ale jakie ćwiczenia mam wykonywać ? Tylko brzuszki i pompki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1767 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20244
Użyj troszkę wyszukiwarki: "Trening domatora by Mawashi" przykładowo. Póki co rośniesz i mógłbyś się szybko nabawic kontuzji lub problemów ze stawami

Zmieniony przez - Nugat w dniu 2012-03-30 16:04:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 824
nie ma się co od razu zrywać, na poważny trening jak będziesz miał ochotę zawsze przyjdzie czas, w tym wieku jedyne co trening Ci moze dać to kontuzje, a w jakim celu chcesz już zaczynać ćwiczyć ?? samopoczucie, rzeźba, czy tak po prostu bo koledzy ;] ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 211
Koledzy nie ćwiczą ale jestem chudy no takie "chucherko" i chciałem nad tym popracować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Pier icie :) cwicz normalnie tylko podstawa jest jedzenie pamietaj:) poczytaj jak sie odzywiac itd. a trening domatora wrzuc na jakis czas zeby przygotowac miesnie do ciezszego wysilku pozniej jak masz zamiar kontynuowac:)

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 824
nie pier olicie tylko to nie jest wiek na siłkę, nie odradzam mu normalnie ćwiczyć, mówię o ćwiczeniu na siłowni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 211
No to siłownie na razie opuszczę sobie poćwiczę tak jak mówicie w domu ;] Dzięki wszystkim za rady
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 824
takie ćwiczenia pomogą Ci w późniejszym ćwiczeniu na siłowni ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 211
No a to kiedy bym mógł zacząć ćwiczenia na siłowni ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi i reszta

Następny temat

Roztrenowanie - z czym to się je?

WHEY premium