SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

16 lat 180cm 100kg help

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6280

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
a i chcial bym dodac ze zaczolem robic te cwiczenia a6w co mowicie o tym

TO MOWILEM JA POKASOKAP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ciekawe o jakiego nia dojdziesz :D ja skończyłem na dwudziestymktórymś tam :D bo już za dużo czasu mi to zajmowało :D ale byłem bardzo zadowolony gdy robiłem A6W myśle jakoś zacząć od nowa niebawem albo ABS II zobaczymy jak to będzie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Daj sobie spokój na razie z a6w i podobnymi ćwiczeniami w stylu ''3 minuty dziennie i kaloryfer w miesiąc''. Na razie masz na sobie za dużo fatu, więc skupianie się specjalnie na mięśniach brzucha jest bezsensowne. Żeby mieć widoczne mieśnie brzucha trzeba mieć niski poziom tkanki tłuszczowej, a ty jesteś dopiero na początku tej drogi. Na razie dieta + trening siłowy (np. FBW) i aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale A6W mu nie zaszkodzi :p niech robi to zawsze to pare kcal spali,polepszy sobie mieśnie i potem będzie mu łatwiej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Zaszkodzić nie zaszkodzi i oczywiście wzmocni mięśnie brzucha, ale ja radziłbym najpierw zjechać z 10 kg i wtedy zacząć się bawić w takie rzeczy. Lepiej niech poświęci ten czas na aeroby, bo nie sądzę żeby był na razie w stanie robić HIIT.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
lepiejczas stracony na a6w poswiecic na aeroby 30 minutowe.

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 92
to powiedzcie mi co mam robic bo biegac biegm 3xw tygodniu co jeszcze??

TO MOWILEM JA POKASOKAP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi sie wydaje ze a6w mógłby robić,niech sam zadecyduje...
napewno Aeroby i trening siłowy ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12056
Nie ma złotego środka, ale na pewno siła +aeroby to podstawa (dla bardziej zaawansowanych HIIT). Jak tak bardzo chcesz robić a6w to rób, na pewno Ci pomoże, ale moim zdaniem trochę na nią jeszcze za wcześnie. Pamiętaj jednak, że ćwiczenia i dieta to tylko środki do osiągnięcia celu, najważniejsza jest systematyczność i konsekwencja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 524 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9039
Wywalił bym z diety z ostatniego posiłku węgle (chleb - o ile idziesz niedługo po tym posiłku spać), ze śniadania banana wywal, dorzuć do tej diety jakieś warzywa - ogórki, pomidory czy co tam chcesz. Ogólnie unikaj owoców na redukcji. Na obiad nie jedz smażonego przede wszystkim - powiedz mamie, żeby zamiast schaboszczaka dała Ci pierś kuraka z wody. Utnij trochę kaszy w posiłku IV.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebuje pomocy bo nie wiem co robić :-)

Następny temat

Cynamon

WHEY premium