SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 latek z zerową masą mięśniową. POMOCY! =/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 11474 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 63494
moze to jest meska lady

www.pajacyk.pl 
[][][]--------[][][]
,, Po co ćwiczyć?? I tak umre. Żeby mnieć, kvrwa, większą trumne!! "...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1807 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12829
bo ma cycki, naucz sie czytac
spokojnie moze sie przebierac, jak kameleon, dzis chlopak, jutro kobieta.

Hard work has a reward. More hard work.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1226
masz dobre zadatki na duzego koksa masz kompeleksy to ci doda sily i samozapracia niezbednego w tym sporcie jak juz zacznuesz dzwigac ciezary wciagnie cie to i bedziesz plynal po duza mase zreszta wiekszosx cwiczacych byli tacy jak ty malo szanowani zakompleksieni itd ;)

"O tak, bardzo bym chciała! Mój kochany!" mihym mihym
<...między jej udami bądz jak dzik wściekły byk...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
1.Nick mam taki bo te cycki mnie w****iaja ;d
2.No ja mam brzuch i cycki a waże 62kg, mozecie wierzyc lub nie xP
3.Sniadania nie jem, zaczynam jesc o 14-15 pierwszy posilek, potem cos o 17-18 + jakis baton, w choooya coli, no i kolacja tez calkiem niezla xd o 20-22 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
sorry za double posta,
a propo domowego treningu w domowych warunkach - [https://www.sfd.pl/Trening_w_domowych_warunkach-f308.html]
pojawia sie problem, chcialbym zaczac cwiczyc ale nie mam drążka zeby wykonywac cwiczenia, jezeli ich nie wykonam to nie dadza one pożytku? czy jednak moge cwiczyc bez tego, i beda efekty.
mieszkam w bloku i nie mam jak zrobic sobie czegos takiego w mieszkaniu ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3994 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18774
to Twój problem tkwi w odzywianiu wlasnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Kluczowe pytanie do tematu: Jakiej płci jeteś?

Po drugie to jak się odżywiasz to porażka. Tutaj jest pies pogrzebany.

https://www.sfd.pl/Odżywianie-f10.html

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 67
JESTEM CHLOPAKIEM! =P

Odzywiam sie tak odkad jestem w gimnazjum, a juz jestem w 3 XP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 328
siemanko.wiesz powiem ci tak nie marnuj sie w domu szkoda czasu na jakiej treningi domowe-sam od tego zaczynalem bo mialem atlas i ci powiem ze stracilem conajmniej pol roku na czasie i miesniach.
proponuje ci kolego wypady na silownie z grubej rury.przede wszytskim zacznij od diety ale nie takiej hardcorowej bo nie wytrzymasz tego cisnienia itd. wiec rano koniecznie sniadanie jak nie zjesz to lepiej nie wychodz z domu.na sniadanie proponuje zjesc platki kukurydziane ale tak solidnie zjesc ale pamietaj zostawic troche miejsca na tunczyka.w szkole zjedz jakiegos batona byle nie chipsow. cole proponuje zamienic na wode mineralna no ale to zalezy od ciebie.pij srednio zm 2 litry wody w ciagu dnia.po szkole zjedz co lubisz ale musi byc tam bialko i troche weglowodanow jakies owoce itd. na kolacje proponuje wciagnac gainera obojetnie jakiej firmy bo organizm twoj potzrebnuje czego kolwiek aby zrobic mase meisniowa.brzuchem sie nie przejmuj.w meidzy czasie wiadomo silownia poniedzialek sroda piatek maximum pol godziny.no i tu jest dopiero problem bo nie masz zadnego stazu treningowego wiec musisz dobrac nie za ciezki trening ale nei za lekki.ja ci moge dac dobry trening ale watpie ze sobie z tym poradzisz bo tam sa przysiady ze sztanga martwy ciag i wyciskanie itd.trudne ale pozyteczne.
moje wskazowki to bedziesz za***istym koxem bo ejstes zakompleksiony ja tez bylem chodzacym komplexem i dalej jestem mimo ze wyciskam jako 17 latek 130 kg heh.
nie poddawaj sie wszytskiego sie nauczysz z czasem
za duzo nie wymagaj od siebie postaw sobie jakis cel np budowa masy do 80 kg wszytsko sie zrobi stopniowo.
duzo rozmawiaj z pakerkami oni ci podpowiedza jak masz cwiczyc
staraj sie jesc duzo bialka oraz weglowodanow dobrych i zlych.
solidny i systematyczny trening musi byc jak amen w pacierzu wypada np poneidzxialek i nie ma ze sie nie chce albo na jutro to odloze heh.tym sposobem nigdy nie dojdziesz do tego jak chcesz wygladac
staraj sie spac minimum 8 godzin ale wiecej to i lepiej heh

teraz prosba do ciebie nie pakuj sie w jakas kreatyne, bialko w proszku badz sterydy-na wszystko przyjdzie czas.najpeirw doswiadczenia na silowni oraz wejdz w tok myslenia kulturysty czyli nas na forum heh potem jakies bialko kreatyne ale odzywki ebda dzialac jak stosujesz diete.

pozdrawiam i zyucze duzej masy.

kto nie ma odwagi do marzen nie bedzie mial sily do treningow

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Górne mięśnie pleców. Pomocy

Następny temat

Split, do oceny

WHEY premium