SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

15 LAT,KULTURYSTYKA,DOMOWO,ĆWICZENIA,HANTLE,JAKIE >?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3405

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
Witam
A więc tak oto główne dane o mnie:
Wiek: 15 lat (z 1997 roku.)
Waga: 67 kilogramów.
Wzrost: około 180 cm (gdzieś 2-3 miesiące temu się mierzyłem u lekarza

Sprzęt w domu:
Hantle (o obciążeniach łącznych 20kg.)
Worek Bokserski
Rękawice,owijki itp.

Proszę was o napisanie mi jak ćwiczyć w domu jakie ćwiczenia z tymi hantlami chcę nabrać sporo masy i mięśni powiększyć znacznie bica ,plecy ,przedramię i klate ...ogólnie wszystko :D

Chce nabrać kilogramów ale nie tak żeby być grubasem tylko żeby się powiększyć :D z siłą i mięśniami a nie brzuchem.

Odżywki odpadają,. jak narazie.
Czy są jakieś naturalne odżywki np mleko ?
Czy jak potrenuję i wypiję dużo mleka albo kefiru to zadziała to jakoś jak naturalna odżywka ?

Wymiary bicepsu:
lewy 30 cm
prawy 31 cm

I jeszcze pytanie:
w środę idę na siłownie na jakim sprzęcie i jakie ćwiczenia robić żeby nie przestać rosnąć no i żeby były duże efekty
może mi ktoś napisać plan treningowy na siłke tylko taki żebym sobie nie zaszkodził na zdrowiu bo mam 15 lat ale żeby były spore efekty.

Oto moje zdjęcie:


Pozdrawiam czekam na szybkie odpowiedzi i dokładne.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2100
Jestem w twoim wieku i robie wszystko na siłowni :D Idzie progres :D SIŁOWNIA ( Wyciąg , suwnica , maszyna na brzuch , wyciąg górny , wyciąg z dołu, atlas , hantle ) Wszystko możesz robić tylko jak ćwiczysz hantlami to na siedząco:D a maszyny lajtowo rób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
A hantle to po ile podnosisz ? Dwie naraz czy jedna tylko i np ile robisz hantlami i po ile kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
odzywki to uzupelnienie diety(kcal,bialko,weglowodany,tluszcze).Odzywki w zaden sposob nie powoduja przyrostow masy miesniowej.To zalezy czy bedziesz mial kalorie na plus.Na sam poczatek 0,5kg miesa do tego twaróg 250g i powinno ci wystarczyc jako podaz bialka.Mozesz sobie dla wiekszej motywacji kupic suplement typu ,,bialko" WPC z sfd to ci na pewno nie zaszkodzi.


Nie masz sprzetu do cwiczen wiec zapisz sie na silownie, chyba ze stac cie na dokupienie lawki i np stojakow do przysiadow

Zmieniony przez - White93 w dniu 2012-06-25 12:30:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
0,5 kg mięsa i 250g twarogu dziennie ? Czy po treningu ? I co z tym mlekiem daje coś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
ROSZKO13
0,5 kg mięsa i 250g twarogu dziennie ? Czy po treningu ? I co z tym mlekiem daje coś ?


dziennie rozlozyc mozesz to na 3 porcje 165g kurczak+100g ryzu
na noc twaróg za jednym zamachem mozesz skonsumować(kazeina)
Mleko to swietna opcja nawet po treningu jesli trawisz dobrze laktoze.
https://www.sfd.pl/Mleko_po_treningu-t742205.html


Ryż basmati (100 g) = ok. 350 kcal x 3=1050 kalorii i w taki celuj
kurak 100g ma 99 kalorii z czego 21,5g bialka jedzac pol kilo dostarczysz juz 107,5g bialka
twaróg półtłusty 121 kalorii z czego 17,5g bialka jedzac 250g dostarczysz 43g bialka.Dodaj sobie jeszcze z 2 posilki w miare kaloryczne typu jajecznica z 5 jaj i powinno byc idealnie na poczatek przygody


Zmieniony przez - White93 w dniu 2012-06-25 12:47:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 608
Dobra dzięki za odpowiedź.
Teraz pytanie o jajka czy dużo dają ? Jak przygotowane i w jakich ilościach spożywać?
A ten twarożek to polecasz jakiej firmy ? Jakiś dobry ?

Zmieniony przez - ROSZKO13 w dniu 2012-06-25 12:58:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jaja gotowane/smazone na teflonie rano ze 3 mozesz zjesc,

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 164 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6361
ROSZKO13
Dobra dzięki za odpowiedź.
Teraz pytanie o jajka czy dużo dają ? Jak przygotowane i w jakich ilościach spożywać?
A ten twarożek to polecasz jakiej firmy ? Jakiś dobry ?

Zmieniony przez - ROSZKO13 w dniu 2012-06-25 12:58:50


Co do jaj wszystko w zaleznosci od twojego gustu i od tego ile jestes w stanie na raz skonsumowac tak zeby cie za bardzo nie zapchaly.Tak jak ToMQ pisal mozesz robic.
A Twaróg polecam z piątnicy lub Łowicza w smaku niszcza konkurencje jak dla mnie :)(ten drugi wychodzi bardziej ekonomicznie cenowo i ma wieksza porcje 333g).Mozesz go sobie zrobic na slodko, na slono jak tam tylko lubisz.(ja robie glownie smietana+twarog+szczypiorek+sol albo z cebulka:na slodko dodaje truskawek malin).
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy (proszę o sprawdzenie)

Następny temat

mono a buster

WHEY premium