SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14dni redukcji...i co? sami zobaczcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Zaszkodzic, moze i nie zaszkodzi...
Chodzi, ludzi, ktorzy uznaja, to za cudowna kuracje. Inna sprawa, ze przy wiekszej wadze, da to popalic kregoslupowi...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-04-13 22:30:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
w sumie to teraz i tak mam załamke i w ogole nie chce mi sie juz cwiczyc... waze 98kg przy 183cm wzrostu. Czyli przez 14 dni jedyne co osiągnąłem to większy przyrost smalcu na brzuchu. Motywacja jak cholera

Zmieniony przez - satanistov w dniu 2009-04-13 22:36:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
hmm trochę to niemożliwe żebyś na redukcji na brzuchu się otłuscił ... rezultaty w zmianie diety zaczynaja być zauważalne po 3-4 tyg . Liczy się wytrwałość . Nie daj się! Zacznij robić tego ABS`a i się obserwuj... Jednym to nie daje nic a drudzy sa zadowoleni. Każdy jest inny, trzeba samemu szukać odpowieniego rozwiązania

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
PaulinaPop jednak mozliwe bo jak to wytłumaczyć? Mięśnie mi wypchały sadło i mam wiecej w pasie teraz? to jest niemozliwe... chyba raczej sie poddam jak tak dalej pojdzie ze wszystko bedzie malało a brzuch bedzie rósł to nic mi po takiej redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18642
wiesz kwestia 1-2 cm to różnica żadna... kwestia treści jelitowych i te pe... no chyba ze poszło Ci więcej... rzeczywiście dziwna sprawa...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
na masie miałem mniejszy brzuch i w ogóle ramie i klatka były wieksze. A na redukcji brzuch wiekszy niz na masie....zayebiście po prostu

widocznie dietą i treningami tez nic nie wskóram zeby leciało z brzucha... jedyne czego moge sie spodziewać to spadków mięsni i powiekszania sie brzucha...

Zmieniony przez - satanistov w dniu 2009-04-13 23:12:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
Ile obciąłeś kalorii ? Po co aeroby na czczo ?

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
obciąłem 1000 kcal. Bo dzienne zapotrzebowanie przy nic nie robienu wychodzi mi 2400kcal. Przy treningu intensywnym 3-4 razy w tygodniu + aeroby wychodzi ze moje dzienne zapotrzebowanie na zero wychodzi 3200kcal. Wiec obciąlem 1000 na to wychodzi. Jedni mówia ze aeroby na czczo a drudzy ze nie na czczo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1670 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33139
No widzisz, trzeba było stopniowo obcinać, -200, jakby nie szło -300/400 itd.
Aeroby na czczo robisz, rozumiem że zabezpieczasz się przed ich wykonywaniem i zaraz po ?

<<ICI LA LUNE>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2308 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9702
obciąłem 700kcal dokładnie. Teraz mam zamiar głodować. Walić duze mięśnie z takim sadłem...

Tak zabezpieczałem sie przed i po aerobach. Tauryna + WPC
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie, ćwiczenia, kondycja - pomoc (zdjęcia)

Następny temat

co dla kobiety?

WHEY premium