SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 lat a kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 38096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
JAK BEDZIE SIE BRALO KRETYNE OD 14LAT TO PRZESTANIE SIE ROSNAC??

dbfnmj,kl;ll

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 4 regulaminu
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
Widze, że pełno tu domorosłych specjalistów! każdy komuś coś doradza a sam (nic) niewie

pakujcie chłopcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 139
to nie prawda po kreatynie jeszcze bardziej urośniesz ja jak zacząłem brać kreatyne o miałem 15 lat teraz mam 28 w łapie mam 47cm wyciskam na ławce 160kg wzrostu mam 190cm a jak zacząłem brać kreatyne to miałem 165cm!

pakujcie chłopcy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 936
ja tam ma 14 lat i zrobilem juz jeden cykl na kreatynie ale to byla glupota teraz wiem ze najwazniejsze jest stosowac diete mozna ja uzupelniac bialkiem . w tym wieku nie potrzebujesz kreatyny bo i tak efekty beda dobre jesli bedziesz systematycznie cwiczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 0
Chyba jesteś głupi wez sie jeszcze wstrzymaj ja tez mam 14 lat i ćwiczę bez żadnych kreatyn albo innych gówien i efekty mam pierwsza klasa nie bierz narazie żadnych kreatyn tylko poćwicz trochę na sucho i zrub sobie dietę nie jedz batonów tylko regularnie sobie ćwicz co dziennie albo co dwa dni na początku ćwicz po godzince. Jakbyś potrzebował jakiś porad to pisz na moje gg 10256109 pozdro
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja brałem kreatyne jak miałem niecałe 13 lat. do 15 zdążyłem zrobic 4 cykle na mono i 1 na jabłczanie + ze 5 gainerów sie zjadło i ze 4 białka i oczywiscie troche witamin i węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 99 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 936
kuba1234
przeciez napisalem ze to byla glupota , ale tylko dlatego ze to bylo odrazu . jak sie juz rok pocwiczy z dieta to mozna nawet w wieku 14 lat brac kreatyne , jezeli tylko jest sie rozsadnym bo niektorym to moze cos w banie strzelic i sie za ssa zaczna brac bo juz z efektow kreatyny nie beda zadowoleni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak, tylko w tym wieku nalezałoby raczej ćwiczyc ogólnorozwojowo, wytrzymalościowo a rola kreatyny w tego rodzaju wysiłkach sie zmniejsza...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementy na mase - co polecacie ?

Następny temat

białko dymatize

WHEY premium