SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 lat...oceńcie

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 29499

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Troche za wczesnie zacząŁeś, aLe jak na ten wiek to fajnie wygLądasz! ŁaP SoG'a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Obecnie nie mam jak, ale postaram się w bliskiej przyszłości...
dzięki za SOG'a:)

Zmieniony przez - bialymac w dniu 2008-06-21 11:03:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 831 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9563
Jak na 14 lat to jest zaj.biscie pozdro

...Co nas nie zabije to nas wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1743
no pisałem.... nie ma jak...wiedziałem.... co do samej sylwetki bardzo ładnie na ten wiek....ale już nie przesadzaj z kg bo naprawdę staniesz w miejscu :)

ktoś tam napisał że lepiej ćwiczyć niż łazić na imprezy.... gratulacje jak by chłopak w tym wieku chlał na lewo i prawo...to by mu wypłukało wszystko :)

ale tak jak mówiłem...soga dam bo jest ładnie..ale zastanów się co Ci piszę ja i reszta użytkowników :)pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Zwracam uwagę na wszystkie odpowiedzi. Jeśli chodzi o moje ćwiczenie to ja na codzień nie ćwicze dużymi ciężarami, tamte ciężary które podałem to sa moje życiowe rekordy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 861
moim zdaniem bardzo dobrze!! bierz sie za dobra miche i trenuj dalej, wróć za pol roku. zycze powodzenia.

jak na ten wiek jest swietnie, wiekszosc czternastolatkow to wychudzone dzieci informatyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77
Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
volferine - ale co ci sie w jego sylwetce konretnie nie podoba ktora czesc?? jak juz piszesz ze sie nie podoba to moze napisalbys cos konstruktywnego , bo takie nie podoba mi sie bo nie to sobie daruj bo pachnie mi tu poprostu zazdroscia
acha i nie rozumiem co wam da ten filmik z wyciskania?? chcecie sprawdzic czy mowi prawdE?? dajcie spokoj ...



Zmieniony przez - kris141 w dniu 2008-06-21 12:01:27

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2090 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44011
kris a Ty co obrońca uciśnionych ?

Znam osoby które zaczynały w jego wieku i mają ponad 180 wzrostu , więc na ten mit należy patrzeć troszeczke z dystansem .

Jak na 14-sto latka to wyglądasz super
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Lampo91-Koniec Masy

Następny temat

5 miechów

WHEY premium