SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12 grudnia 2009 Pudzian vs Najman walka MMA

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 116745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4729
e-lite , no to pojechałeś łap soga

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
chmielu sa programy w necie do ogladania programow na zywo, mysle ze polsat da rade złapac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4729
wiem swojego czasu tak mecze naszej reprezentacji oglądałem, w sumie kumpel ma talerz polsatu więc po drobnej perswazji wbije się mu na chatę

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
Gdyby to był czysty boks, albo formuła K1, to pewnie Najman byłby faworytem, ale...to MMA!!! Obejrzyjcie sobie parę walka MMA. 90% rozgrywa się w parterze, a z tego co wiem, to ani Pudzian, ani Najman się na tym nie znają, więc co może zrobić biedaczek na którego osiądzie blisko 140 kg masy mięśniowej? W parterze szybkość nie jest tak istotna jak w stójce. Liczy się siła i technika. Pudzian ma siłę...Najman ma....eee....no właśnie.

ps.
a tak w ogóle dobrą reklamę zrobią MMA

Zmieniony przez - Kozak1239 w dniu 2009-10-30 15:15:42

Zmieniony przez - Kozak1239 w dniu 2009-10-30 15:16:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 180 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3494
np taka Ipla jak jesat jakies wazniejsze wydarzenie w sporcie np na polsat sport to puszczaja na zywo:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1078
chłopaki można jeszcze dorwać bilety na walkę?

misiek17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25350
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Pudzian na treningach łamie żebra przeciwnikom więc współczuje Najmanowi..
Ale Najman w sumie zawodowiec wiec moze jakos mu da rade.. Podobnie jak Adamek vs Gołota. Szybkością i sprytem. Choć będzie ciezkoo... ;) jeszcze nie caly miesiac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 337 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4729
no nie wiem czy to trafne porównanie, Gołota ma swoje lata i w zatrważającej formie nie był, Pudzian ma niesamowitą formę i patrząc jak biega z tymi walizkami po 140 kg to wolny nie jest.

jak to w końcu jest walka jest 11 czy 12 bo cholera sam już nie wiem która data jest właściwa

Zmieniony przez - chmielu125 w dniu 2009-11-25 23:57:57

To know your own limits, you must first know your foe's limit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
podejrzewam że Pudzian skończy walke w drugiej rundzie ciekawi mnie tylko jak przy jego wadze będzie sie poruszał po ringu bo po Najmanie wiem czego można sie spodziewać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reklama wakacyjne szaleństwo

Następny temat

Prosze o rady..

WHEY premium