SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 Próbek JETFUEL do ROZDANIA + gazetka FA ZA FREE

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Jak pobudzenia nie czules jak do 2giej nie spales ? Ja dzis wziolem 30min przed treningiem jedna rozwalona kapse wylizujac paluchem to co sie lekko rozlalo <sknera> Powiem ze dziala bardzo bardzo dobrze :D pot ze mnie lecial az milo, byly momenty ze czulem drgawki z zimna czyli wystrzal termogenzy Na plus moge zaliczyc brak jakiegos dygotania i delirki jak np po hydroxycut. Obiektywnie moge stwierdzic ze czuje nawet TSE wiec nie potrzebuje duzo do szczescia. Jednakze spalacz oceniam bardzo wysoko i jak i kiedys na pewno sprobuje ale najpierw jakis mniej hardcorowy typu scorch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Bo po pobudzaczu to powinno mnie rozpier... od środka (tak mi się przynajmniej wydaje), a nie tylko powodować, że nie mogę zasnąć... Nie czułem pobudzenia w sensie, że bym sobie może w domu posprzątał o 1 w nocy tylko nie mogłem zasnąć. A to różnica.

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 551 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 60411
dzisiaj zarzucilem 2 kapsy 30 minut przed treningiem, podczas rozgrzewki wziołem trzecią... odczucia... zero zmęczenie, pot lał sie aż miło, lekkie pobudzenie, chęci do treningu na +, zero drgań rąk trzęsawek,

Zmieniony przez - qqla7 w dniu 2008-04-09 19:33:33

od żuru chłop jak z muru :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
W zależności jak jest pomyślany pobudzacz. Po jednych sie pocisz jak na Saharze, masz drgawki i wszystko pieknie. Niektóre nasilają termogeneze na bardzo dlugi czas i w odczuciach sa łagodniejsze i tez daja dobre efekty. Ja osobiscie wybral bym druga opcje by nie myslec ze zejde na zawal a koncentrowac sie na treningu. Ale co ja tam wiem bralem do tej pory TSE i teraz dzieki FA po tabletce jet fuela i hydroxycuta lol Nawet kawy nie pije
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 303 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14177
Mnie bardziej cieszył fakt otrzymania gazety niż kapsy.
Czy większość z Was liczyła ze dzięki tej darmowej próbce straci sporo fatu, osiągnie wyższy poziom.


Zmieniony przez - Xavery w dniu 2008-04-10 10:49:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Próbka powinna przekonać do zakupienia produktu, aaaaajt?

Mnie nie przekonała...

Mimo to dzięki za możliwość spróbowania i gazetkę .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja tam specjalnego pobudzenia też nie czuję, ale nie zmęczyłem się i spociłem jak świnia. A o to chodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
U mnie tylko drugi efekt nastąpił niestety...

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 852 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18496
Dzwinie odczułem ten specyfik. Tak do połowy treningu lało się ze mnie masakrycznie, musiałem po każdej seri wycierać się ręcznikiem, do tego było mi strasznie gorąco. Następnie w drugiej fazie treningu przyszły fale chłodu, nagle zaczeło mnie telepać z zimna, słabiej się poczułem, tak jak by mnie miała wziąć jakaś choroba.

Wykrztałcenie nie piwo ,nie musi być pełne

"W Życiu Piękne Są Tylko Chwile"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 500 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28379
Xavery - to jest akcja promocyjna ktos reklamuje swoj produkt i jednoczesnie promuje swoja firme poprze gazete (w ktorej tez jest duzo reklam. Wypada opisac to co sie czulo po zarzyciu gratisu gdyz tylko w ten sposob mozemy sie odwdzieczyc. Ocziwiscie opisac obiektywnie a nie tylko dobre bo darmowe. Jak napiszesz ze do kitu to musza pomyslec co zmienic takze tez im pomagasz. Kazdy zdaje sobie sprawe iz to tylko 3 tabletki a nie opakowanie, ale nawet po takiej probce ma sie jakis poglad na temat danego suplementu. pzdr
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

N2 VS CP oraz XP vs HP

Następny temat

Redukacja -> massacra,tcm,hmb,,bcaa...

WHEY premium