SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,3 Dimethylamylamine - Geranamina - Geranium

temat działu:

Encyklopedia Suplementów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja zwróciłem uwagę na wasz zachwyt 1.3 a wy robicie jakieś wjazdy na moją osobę. Raz nie znając mnie a dwa od xx czasu próbujecie mnie ośmieszyć. Ale tak to jest jak ja mogę na wszystko przedstawić dowód.

A wracając do tematu Przemyk mógł zjeść i 30 opakowań i nikogo to nie powinno dziwić, dziwować i zachwycać. Jego życie jego kasa jego organizm. Chociaż jest osobą która sie zna a nie teoretykiem, który zjadł jedno opakowanie środka z 1,3 i jest ekspertem pierwsza klasa co nie dex?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
Szybko zmieniasz sposób wypowiedzi, myślałem że znowu do mnie "poszczekasz"
Na prawdę coś ci leży na głowie chłopie, nie wiem gdzie moja ekscytacja że biorę meso czy cokolwiek innego ty masz jakieś urojenia na mój temat co ja biorę gooowno cię obchodzi, zajmij się sobą i zejdź już
jakim teoretykiem jakim fachowcem co ty wgl pyyyerdolisz ? Forum ogólnie trzyma duży poziom trochę tu userów znam ale tylko ty jesteś delikatnie mówiąc na dnie i nie ciągnij off topu kolejną bezsensowną odpowiedzią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12080 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
ogarnijcie spam, bo ja to zrobie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie bez kłótni, tak jak Tomek mówi szkoda spamować i się spinać, wymieniamy się w tym temacie opiniami dot. 1.3 i to wszystko

Każdy odpowiada indywidualnie za swoje zdrowie. Jeden niszczy je sobie 1.3, drugi wódą i petami, trzeci koksem, czwarty dragami. Każdy z nas ma rozum i sam wybierze. tyle...


Jeśli chodzi o produkty z 1.3 - tak wielkim ogółem mówiąc, to uważam, że wszystko jest dla ludzi i odpowiednie dawkowanie nie powinno odbić się negatywnie na zdrowiu, no chyba, że masz problemy dot. układu naczyniowo-krwionośnego, nerwowego, oddechowego itp

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2013-11-04 15:02:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Jak mowil towarzysz Stalin "Wszystko trzeba miec pod kontrola"
Ja cisnienie mierze raz na tydzien, pelna suplementacja pro-sercowa i narazie odpukac wszystko idealnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To dobrze, profilaktyka musi być mi sie niestety niechce, Jedynie na badaniach okresowych

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2013-11-04 23:05:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kontrola kontrolą ale w moim przypadku po tym cudzie dostałem objawów depresyjno nerwicowych a o dziwno zjadłem tylko dwie puszki z tą substancją to było w 2010 roku pod koniec i dalej się zmagam z problemami psychicznymi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2066 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20029
nie ma co pisac i dumać nad tym wszystkim: zawsze byli ludzie słabsi podatniejsi, na jednych działało na drugich nie i tak jest do tej pory Ty zjadles 2 puchy i dostales stanów depresyjnych inny zjadl 10 i nic mu nie było a jeszcze inny 1 i stwierdził że to na niego nie działa:)

BO Świat Jest Zbyt Duzy Zeby Byc Małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
suple91
kontrola kontrolą ale w moim przypadku po tym cudzie dostałem objawów depresyjno nerwicowych a o dziwno zjadłem tylko dwie puszki z tą substancją to było w 2010 roku pod koniec i dalej się zmagam z problemami psychicznymi
A skad pewnosc ze to od 1.3?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
jw , 3 lata minęły nie dramatyzuj i nie zrzucaj winy na 1,3 - później jest wielki szum że 1,3 takie straszne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-(-)3,4-divanillytetrahydrofuran

Następny temat

1,3 N-dipropyl-7-propargylxanthine

WHEY premium