SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,3 Dimethylamylamine - Geranamina - Geranium

temat działu:

Encyklopedia Suplementów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Ktoś pisał, że miał podwyższone wyniki wątrobowe po niej.

Ktoś pisał o sajdach itd.

Sprawa ma się tak, że spora część osób łykała gere w różnych miksach, z dodatkiem wielu innych substancji,

ja np. po kofie, gerze, synefrynie i sulbu~ miałem taki zjazd, że miałem dość. gery max 50mg było

A jadę teraz gere z prochu (towar za parę zł), kofeinę i zero zjazdu

aha, koszty śmieszne takiego mixa, i żadnego kupnego pre workouta więcej nie tknę,

dawki gery do 100mg na porcję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
chodzi o to ze samo w sobie nie nadaje sie do zabawy, ale z mala popitka mozna duzo z niej wykrzesać ale dla osob z problemami sercowymi tudziez nadcisnieniem raczej nie zalecane
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46501
No ja też walę po 100mg na procję to mówili że za dużo ale waliłem tak od początku bo dobrze mnie kopało a 50 słabiutko i do tego jeszcze idzie sfd 100% pure i amino kwasy to jest dobrze tyle ze waglęgere ino 1-2x w miesiącu , za nie długo wycinka i tak myślę czy przed areobami było by dobrze sobie porcyjkę zarzucic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Akurat nada sie na redukcje w 100% ! Odbiera apetyt na 3-4h po treningu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 235 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3448
ale moimzdaniem lepiej typwo na redukcje zestakowac dmaa z joszką wzajemnie sie wzmacniaja do tego joha lepiej pali fat dma raczej dobrze pobudza cun
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46501
Ja mam normalnie apetyt po tym i normalnie jem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
a jakie dawki sypiesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1852 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9839
Mnie gera solo nie blokuje apetytu

100mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 736 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7098
Kurczę to tylko mnie tak blokuje po gerze na żarcie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Chyba tak

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-(-)3,4-divanillytetrahydrofuran

Następny temat

1,3 N-dipropyl-7-propargylxanthine

WHEY premium