SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,3 Dimethylamylamine - Geranamina - Geranium

temat działu:

Encyklopedia Suplementów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204010

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
j/w Jak ci ST nie kopie to zrób sobie dłuższą przerwę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
Dokładnie. Jak 3 miarki pre nie klepią to wiedz, że coś się dzieje
U mnie gera leciała tylko na vlcd i była bardzo pomocna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1870 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18515
Ja ostatnio coś tu narzekałem na mesomorpha, ale po 1.5 miarki jednak ładnie klepie Po 2 myślę, że bym latał.

Rośnie klata, rosną bary - nie poznaje mnie już stary.

Zamiast narzekać zrób coś i zacznij świat swój zmieniać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 467 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5132
Panowie właśnie ja jestem po detoksie niestety, słabo coś ze mną :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Odstawiłeś WSZYSTKIE stymulanty na kilka tygodni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 466 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29554
Tofix30
Panowie właśnie ja jestem po detoksie niestety, słabo coś ze mną :-/

Może za krótki, albo coś podżerałeś ze stymulantów.
U mnie dziś poszło 200mg kofy i w zupełności starczyło żeby zrobić dobry trening po tyrce w robocie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105095
ten detoks chyba mały niewypał skoro 3 miarki cię nie targają.
ja po detoxie jak wjechałem kiedyś 400mg kofa +60mg 1.3d tak latałem po siłce, że parę razy trzeba było wylądować pod kranem z zimną wodą żeby nie oodlecieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 467 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5132
warezz tak :) od czerwca do września miałem off, treningi też miałem lżejsze bo całymi dniami robota na dworze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
MAX11
Devil pro w składzie ma geranium i yohe, bardzo fajnie działa przy mniejszych dawkach aż tak mocno nie klepie ale przyjemniej się ćwiczy i pompuje, przy wiekszych dobra ćpalnia :D


wlasnie dzis mi sie pojawilo kilka sztuk
ma ktos jakies opinie procz kolegi ,ktorego cytuje?

DEVIL Pro Hardcore Anabolic Formula 280g
skład:
L arginine HCL, caffeine anhydrous, L tyrosine, citrus aurantium extract, green tea extract, creatine creapure, ground beetroot, niacine, inulin fibroline, beta alanine, L phenylalanine, nettle leaves extract, schisandra, 1,3 dimethylamylamine, yohambine hcl
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-(-)3,4-divanillytetrahydrofuran

Następny temat

1,3 N-dipropyl-7-propargylxanthine

Wiecej