SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,3 Dimethylamylamine - Geranamina - Geranium

temat działu:

Encyklopedia Suplementów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 204930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7769
ok jutro zapodam 60mg solo
Aylar sorki za takie domysły , ale znasz dzisiejsze realia xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3727
jak jeszcze gdzieś dorwiecie (spod lady najpewniej) to polecam środek o wdzięcznej nazwie SHOWTIME

najmocniejsze ścierwo na geraminie jakie jadłem, mega euforia, pobudzenie, dreszcze, na treningu niezniszczalność

jak dla mnie spokojnie wygrywa z mesomorphem mimo że można wyrwać już za 90-99zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33648
Imo lepiej na allegro kupić. Wychodzi najtaniej. Około 5zł za 0,5 g. 4g starczyły mi na 4 miechy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7769
Więc dziś po 60mg doświadczyłem nieco uczucia "nieśmiertelności" choć pod koniec treningu dawało się we znaki już zmęczenie . Ogólnie taką fazę psychiczną to można sobie samemu wkręcić nawet no może nie aż tak do końca xD Nie odczuwałem tak zmęczenia , nawet zadyszki nie miałem , zauważyłem zwiększoną potliwość . Po treningu energia drastycznie spadła ale 100g ryżu jakoś postawiło mnie na nogi . Jeszcze chwile temu świat miał jakiś taki ponury wymiar ? Ale teraz jest już chyba lepiej
Z minusów to obniża apetyt , dla niektórych minus , dla ludzi na redukcji zapewne + . Ogólnie produkt chyba nie dla mnie , nie dość , że działa w chyba wysokich dawkach , to ponury wymiar otaczającego mnie świata nie jest tego wart. Zna ktoś coś co daje kopa i euforie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 758 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18395
Żeby nie było ciężko wrócić do normalnych treningów po stosowaniu geranaminy najlepiej jest jej brania w ogóle nie zaczynać.

Wymyślono wiele supli, z których większość albo nie działa lub działa bardzo słabo, albo wręcz szkodzi.

Geranamina może być szkodliwa i to nawet stosowana w zalecanych dawkach.

Zmieniony przez - RPS1990 w dniu 2012-10-15 10:52:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
mi dzisiaj na treningu poszły 3 miary jack3d i nie powiem, trening na ladnej bombce

co do zjazdu praktycznie wg, o dziwo mojego zaskoczenia :) juz 2h po silce a źle nie jest ;)

tak wg, jak wy odmierzacie ta gerke z allegro? 1g podzielic na 20mg?

myslałem by ja odmierzac na kasie w sklepie bo tam mają dokladnosc do 0.0001, ale z drugiej strony, co pomysla i pewnie wyje***

przychodzi gosc, chce odmierzyć jakis proszek 1g na 20mg, "huy wie co on tam ma, moze jakis cpun"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
jezeli nie chcesz bawic sie w odmierzanie to kup sama gere w tabsach. tez idzie dorwac na allegro. byly chyba opak 25mg x 100tab. poszukaj jak jeszcze jest. zbyt mialo z tego co pamietam. jednak ten "szum" w glowie po jack3dzie.. spowodowal ze chyba jednak powiem sobie nie odnosnie tego srodka trenowalo sie fajnie.. nawet bardzo.. ale dziwne uczucie. zreszta gerki bym nie bral w takich ilosciach w mlodym wieku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
na body-factory . pl gere chlopaki zawsze maja na stanie %) w kapsach/proch
dzial targowisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Gwokie, w takiej ilosci raz wzialem by zobaczyc czy bedzie fajnie :)

ogolnie ten supel spozywam juz 4 miesiace i si ejeszcze nei skonczyl :P 5 miarek zostało moze ;) biore moze raaz 2 tyg 2 porcje i jest w miare ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ciekawe jak wątroba. Badałeś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-(-)3,4-divanillytetrahydrofuran

Następny temat

1,3 N-dipropyl-7-propargylxanthine

WHEY premium