SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1,3 Dimethylamylamine - Geranamina - Geranium

temat działu:

Encyklopedia Suplementów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 205387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 225 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7556
do geranium można przyzwyczaić organizm nawet do większych dawek ale pamiętajcie że nic w wieczność i warto dac sercu odpoczac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po stosowaniu geranium zauwazylem cos takiego ze jak by mięśnie byly slabsze

wsumie 50mg mnie nie klepalo ino wieksza termogeneza byla i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Co prawda to prawda, ja się szybko przyzwyczaiłem do geranium i musiałem zwiększac dawki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
Kvrvva a ja zamówiłem Tested burnera, dobrze że jade na obóz 3treningi dziennie to będę miał gdzie spożytkować energie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
tested już tak nie klepie
2kaps na porcje dopiero czuć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
To dobrze Bo nie powiem po niebieskim nox pumpie mnie poniszczyło hehe

Zmieniony przez - Fuuun w dniu 2012-07-07 21:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 277
Wszystko zależy od organizmu, wczoraj wziąłem po raz pierwszy 1 kapsułkę tested burnera i szczerze to żadnego pobudzenia nie odczułem, jedynie bardziej się pociłem. Gdy skończę to brać to ocenię efekty, w pasie do stracenia jeszcze jakieś 3 - 4 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
To spróbuj wrzucić 2 naraz
Preparat bardzo dobry, nie tylko pobudza, ale także wzmaga koncentrację, więc przydaje się w nauce. Jedyną jego wadą jest to, że bardzo szybko wzrasta tolerancja na geranaminę, dlatego najlepiej jest go brać cyklicznie, w kilkudniowych odstępach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5454 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26001
witam.
"W 2009 roku została dodana przez WADA (Światowa Agencja Antydopingowa / ang. The World Anti-Doping Agency) do listy substancji zabronionych. "

tzn. że nie mogę tego brać trenując boks? trenuję amatorsko i zastanawia mnie czy jeśli by to wykryli to mnie nie zawieszą?

i jeśli nie mogę tego brać, to pytanie brzmi, jaki czas po odstawieniu nie będzie to do wykrycia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A masz kontrole antydopingowe ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-(-)3,4-divanillytetrahydrofuran

Następny temat

1,3 N-dipropyl-7-propargylxanthine

WHEY premium