SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żenujaco niski poziom forum, zwłaszcza dział Doping...

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Akurat w dopingu jest grupa która trzyma stały poziom i pilnuje żeby d****e nie "doradzali".

Też se koleś dział wybrał...

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
mm Ty sam sobie stwarzasz problem
jezeli probujesz wnosic tego typu porownania

trudno zeby tam byl balagan
jak sie nic prawie nie dzieje
a i tak znajda sie klakierzy typu f3
juz nie wspomne ze polowa userow jest tylko w celu lepszych ofert na suple

poprostu porownujesz cos czego nei da sie porownac w ten sposob i tyle

koniec z mojej strony

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
mylisz się

przeczytaj mój przedostatni post dokładniej, skup sie mocno

z mojej strony koniec także

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Nie bardzo kumam w czym jest problem. Moze mam za niskie iQ. Jak tak to sorry.

Forum to nie jest jednostka wojskowa, nie prowadzi jakiegos naboru wg okreslonych kryteriów. Poniewaz zdaje mi się, że SFD jest to największe, albo jedno z najwiekszych i najbardziej popularnych miejsc w sieci traktujacych o temetyce sprotowej - ruch jest spory, a przeciętny użykownik jest swego rodzaju everymanem, kalką przeciętnego Polaka o sportowych zainteresowaniach.

Jak się komus nie podoba, moze sobie pozrzędzić, ale niech emocji nie kieruje do okreslonych osob, jesli pretensje dotyczą ogólu, chyba ze ma pretensje dotyczace tych konkretnych osob. Fakt - jest sporo odchylen od normy wsrod userow roznych miejsc w sieci. I im miejsca czesciej uczeszczane i im wiecej ludzi sie przez nie przewija, tym wiecej spotka się roznych odchyleń. To jest naturalne i nie ma co robic z siebie primadonny tylko trzeba nauczyć sobie radzic w trudnych okoliocznosciach. MOzna tez zalozyc sobie swoje forum, bądz podczepic się do nowopowstałego, gdzie ciągle czuc swiezy zapał i piekną ideę i ktore nie jest jeszcze tak popularne by wiedzial o nim kazdy przecietny polak o zainteresowaniach sportowych. POzniej drogi są dwie, albo sie owe miejsce rozbudowywuje i powstaje supermarket, albo zostaje butikiem z wypolerowanym szyldem. Jedno i drugie jest potrzebne, bo jak widac - zapotrzebowania są różne. Uwazam ze jedno i drugie moze funkcjonowac niezaleznie od siebie, w niczym sobie nie przeszkadzając i wrecz wzajemnie sie uzupelniając.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
nie macie na glowie sesji ze sie takimi glupotami przejmujecie ?

mi sie zaczela wiec juz na to sram

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
jordanwlk po Twojej wypowiedzi widac kto ma kompleks wielkosci lapy. moze nie tylko... - nie ma to jak fachowa porada psychoterapeuty

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
dokladnie jak mklv.


biedny student sie wyzala na niski poziom i kulture w dopingu no ja pierdziele

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"DLA d****I i pedałów " sam prezentujesz zenujacy poziom... danwo powienes bana zaliczyc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
w dopingu dałbym więcej modów, kompetentnych modów, którzy by kasowali wypowiedzi pajaców i prowokatorów, spam i inne ****ostwo

ale ja tu nie mam nic do gadania

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
Prosta sprawa jak swiat
Wiecej uzytkownikow , wiecej problemow

Jak ktos porownoje B-F do SFD i twierdzi ze jest lepsze to jest chory umyslowo

Jak Pitt powiedzial:
jak sie nic nie dzieje to nie ma burdelu
tutaj siedzi 4-5000 tysiecy prawie co dzien teraz
tam 200

poza tym ze jest tam wiekszosc madrych glow ktore byly tutaj to nic wielkiego nie zauwazam
SFD pomalu sie odbuduje w madre glowy

Kolega , zalozyciel posta niech po prostu nie wchodzi tam gdzie nie lubi i wszystko
Albo niech sie mamie poskarzy

Shut The f*** Up And Train

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dodac ankiete ?

Następny temat

jak ustawic fotkę??

WHEY premium