SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ślimaki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7338

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3146
Witam, a może ktoś by napisał jak przyrządzić takowe stworzonka, tzn od samego etapu zbierania :) po deszczu troche można uzbierać.

"Carpe diem, quam minimum credula postero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5709
http://www.insomnia.pl/temat168446/ - znalazlem w google podobny topic z insomnii

www.wizaz.pl/porady/censura.php?cmd=details&itemid=457
www.pychotka.pl/przepisy-kulinarne/inne-mi�sa/5-x-�limaki.html
troche faktow o slimakach + przepisy
Zmieniony przez - mk. w dniu 2006-08-17 14:10:34

Zmieniony przez - mk. w dniu 2006-08-17 14:15:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
kurcze szukalam w domku takiej ksazeczki, w ktorej mam na nie niezle przepisy(chociaz sama nie jadlam i jakos nie planuje ale zapadla sie pod ziemie:// jedynie znalazlam przepis w innej ksiazeczce,na slimaki robione w mikrofalowcemoze kogos to interesuje?
a w necie jest tysiace przepisow. Widze,ze juz kolega podal rozne stronki. Mam jeszcze cos takiego np.:
http://www.slimaki.com.pl/przepisy/przepis.php 

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Caramel, zmien avatar bo za każdym razem jak patrze to aż mnie skręca

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8955
Jak ktoś zassie jakieś ślimaki to niech napisze sprawozdanie czy dobre są ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2368
skoro mówisz, że smakują jak kalmary a kalmary/ośmiorniczka to najlepsze co w życiu jadłem to może kiedyś się skuszę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1564 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11141
świry i sadyści!
co wy chcecie żywego ślimaka do soli ładować?

Proponuję na start zarobek w wysokości ok 2000zł. 100% ONLINE, min. 18lat.
-Bez Polecania
-Bez Inwestycji
-Bez Sprzedaży
kontakt: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 989 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9863
ciekawe jaka jest BV bialka ślimaka lol
swoja droga 100 g nie moze miec 80 kCal jesli 25 g bialka, 2 g tluszczu i 5 g wegli to 25x4 + 2x9 + 5x4 czyli 138 kCal...

A jakie jest największe kłamstwo świata? - spytał zaciekawiony młodzieniec.
- To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem
i zaczyna rządzić nim los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 164
Pozwolę sobie wrócić do tematu ślimaków, ponieważ ostatnio znalazłem je w ofercie Biedronki. Są to ślimaki z masłem czosnkowym. Ktoś orientuje się jakie są wartości odżywcze tego? Wcześniej były podawane, ale zdaje się, że nikt nie wziął pod uwagę masła czosnkowego..., a z powyższych postów można wywnioskować, że z tym smakuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6268 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Raczej nie jest to produkt, który będziesz jadał kilka razy w tyg. żeby się tym przejmować. Zerknij ile tego masła jest i dodaj na oko kilka g tłuszczu.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masuo orzechowe rulez

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium