SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łukasz Babiak - przygotowania do Mśl ( prawdopodobnie ) i el.MEJ

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10912

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 540
Witam wszystkich!

Na początku trochę o sobie..
Tak jak w temacie nazywam się Łukasz Babiak. Pochodzę z województwa Opolskiego. Obecnie mam 19 lat, choć rocznikowo 20 (08.04.1994). Aktualnie przygotowuję się do Mistrzostw Śląska oraz docelowo do eliminacji na Mistrzostwa Europy Juniorów ( ze względu, iż połączone są z MP seniorów prawdopodobnie tam także się pojawię głównie by nabyć trochę doświadczenia ).
Kulturystyka stała się moją pasją na początku marca 2011 roku. Osobą, która wprowadziła mnie do tego sportu jest mój aktualny trener - Wojciech Kampa. Dzięki swojej wiedzy, którą udzielił mi bezpłatnie zmieniłem swoje życie z czego jestem obecnie bardzo zadowolony.
Moje aktualne osiągnięcia :
- 1 miejsce + aktualny rekord w I Mistrzostwach Polski młodzików w wyciskaniu leżąc - Kielce 2010r.
- 1 miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych open w kulturystyce oraz 3 miejsce w kategorii juniorów open - Zabrze 2011r.
- 8 miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów +75kg ( niestety spóźniłem się na start w klasyku i musiałem wyjść w ciężkiej wadze ) w Mińsku Mazowieckim 2012r.
- 2 miejsce w Otwartych Mistrzostwach województwa Opolskiego juniorów - 2012r.
- Członek kadry Polski w wyciskaniu leżąc 2010r i w kulturystyce 2011r.
Wszystkie dotychczasowe starty przeprowadziłem w barwach klubu TKKF Herkules Warszawa.

Zakładam temat by podzielić się z innymi informacjami na temat moich przygotowań.

Na początku wrzucę kilka fotek zarówno z poprzednich lat jak i obecne.


po powrocie z wakacji 2011


MP juniorów młodszych 2011 Zabrze


MP juniorów młodszych 2011 Zabrze


przed MPJ 2012



MPJ 2012 Mińsk Mazowiecki



1 tydzień przygotowań do el.MEJ 2014 + MŚlJ ( prawdopodobnie )


1 tydzień przygotowań do el.MEJ 2014 + MŚlJ ( prawdopodobnie )





Zmieniony przez - Luccke w dniu 2014-03-12 18:23:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 540
Akurat zabierałem się do jakiegoś wpisu :) Co prawda z czasem dość słabo u mnie. Głód już jest od jakiegoś czasu i to dość solidny..

Wrzucam filmik z pozowania, kręcony na niecałe 7tyg przed docelowym startem


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 540
Co do pozowania jeszcze wiele do poprawki, dawno nie trenowałem tej czynności :)

Aktualnie lecę 5 dniowym planem treningowym :
Poniedziałek : Klatka + Biceps
Wtorek : Nogi
Środa : Barki + Triceps
Czwartek : WOLNE
Piątek :Plecy + Kaptury
Sobota : powtarzam po kolei po jednym treningu co tydzień

Łydki 2x tyg ( nogi i plecy+kaptury)
Brzuch 2x tyg

Aeroby codziennie 40min rano na bieżni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 540
Aktualna dieta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 540
Trening Klatki, bicepsa, brzucha z trenerem - Wojtkiem Kampa
Opolska siłownia F1.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 540
Niebawem mistrzostwa Śląska - typowo na przetarcie. Forma idzie w dobrą stronę. Aktualnie waga 91kg. Dużo pracy, mało czasu na regenerację, aktualnie nie ma nic piękniejszego i przyjemniejszego niż trening siłowy ( na aeroby też nie ma co narzekać :) .







Zmieniony przez - Luccke w dniu 2014-03-26 20:52:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 540
Szybkie pozowanie po treningu w Pure Jatomi w pasażu we Wrocławiu.
Później wrzucę filmik z tego ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9914
Będę śledził. Pozdro z Kr-c. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 4345 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31239
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1224
Jest moc;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata jak szczur czoło

Następny temat

Split 4x week do oceny

WHEY premium