SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ławka skośna ujemna do brzuszków

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Witam, kupiłam ławkę do brzuszków ujemną z wybrzuszeniem czy nadaje się ona do wyciskania hantli w skosie ujemnym czy powinna być do tego ława całkiem prosta. Poniżej link do ławki
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/shopping?q=tbn:ANd9GcRFolEa4lrU_jyyma-f6W813hDglXCabKE-GKtT_Nl4Rn2ZwYk&usqp=CAc

Ps. Założyłam nowy temat ponieważ ostania rozmowa na ten temat na forum którą widziałam była z przed ponad 10 lat


Zmieniony przez - wika454444 w dniu 2023-07-09 18:00:37
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Do pewnego ciężaru się nada, ja robiłem skon na złożonej miałem pewność że się nie złamie, z tym że ja robiłem normalny skos w górę, co do dolnego nie wiem gdzie Ci głowa wypadnie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Czyli to wygięcie ławki nie ma aż tak dużego znaczenia przy odpowiedniej pozycji ? Do tej pory na siłowni robiłam skos ujemny 10 kg hantlami. Mam nadzieje ze na tej tez jakoś da radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Tyle kg to wytrzyma, jak tylko nie beziesz miał problemów z bólem kręgosłupa to ok
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33113 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Chyba najgorszy zakup jaki mozna sobie zafundować a robienie brzuszków z blokowaniem nóg to najgorsze cwiczenie na brzuch :) Zablokowanie stóp prowadzi do tego, że w realizowany ruch w największym stopniu zaangażowane są mięśnie biodrowo-lędźwiowe. W efekcie mięśnie brzucha wykonują tylko część pracy. Co więcej, praca mięśni biodrowo-lędźwiowych zwiększa napięcie w krążkach międzykręgowych. Może to doprowadzić do negatywnych zmian w obrębie kręgosłupa.Blokowanie nóg powoduje też że spora część pracy przejmują czworogłowe uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Gościu nie potwierdził mi jeszcze zakupu na olx wiec oby tego nie zrobil w takim razie a jest sensu kupowania ławki bez tego wybrzuszenia do robienia ujemnej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Jeśli szukasz ławki do wyciskania to weź regulowaną i w skosie didatnim i ujemnym. Fakt że będzie sporo droższe od tej co masz ale jednak to jest ich cel. Inna sprawa że można by się też zastanowić nad regulowanymi hantlami, no bo jednak 10kg to tyle co nic

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 29
Mam już ławkę regulowana prosta na dodatnią i szkoda mi kasy na następna dlatego chciałam po taniości, dla mnie 10 kg na jednej hantli to dużo bo jestem kobietą mam hantle do 15kg jedna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
pod prostą z przodu wystarczy coś podłożyć i już jest skos dolny, tak robiliśmy na siłowni jak sosa dolnego ie było, tylko to musi być styabilne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33113 Napisanych postów 23184 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278098
Więc jak masz już ławkę to szkoda wydawac kase tylko dla ławki na skos ujemny , rób tak jak anubis napisał ale pamiętaj żeby było bezpiecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
wika454444
Mam już ławkę regulowana prosta na dodatnią i szkoda mi kasy na następna dlatego chciałam po taniości, dla mnie 10 kg na jednej hantli to dużo bo jestem kobietą mam hantle do 15kg jedna


Wiesz, 10kg w jednym ćwiczeniu to dużo ale w innym już niekoniecznie. Np przysiady z takim obciążeniem nie będą tak kłopotliwe jak wspomniany wycisk leżąc
A co do ławki to ok, jak już masz to faktycznie można odpuścić.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sylwetka do oceny

Następny temat

Drążek do podciągania z regulacją wysokości

WHEY premium