SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łapy rosną, szyja znika, sprzęt keltona zrobi z ciebie wielkiego byka SPAM POST!%-

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 155524

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
A na co łowisz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 4017 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33049
znaczy jaką metodą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na spławik, a szczupaki spinning (blacha, gumowe rybki, wobler)
płocie biorą na robaka białego. Ojciec podkarmia cały czas w jednym miejscu i nic..nawet większe płotki nie podchodzą tylko malutkie. coś ojciec mówił że niedługo spróbuje łapać na koszyczek jakiś który jest nad haczykiem zawieszony, ale nie wiem o co w tym chodzi

borys- szczupaka na spławik?

wczoraj próbowałem i mały grunt i duży, na takim średnim gruncie ładnie brały pod drzewem, ale tak jak mówiłem..3 haczyki poszły sie je**ć

Zmieniony przez - Arni997 w dniu 2009-07-05 12:34:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Z koszyczkiem to sie nazywa na grunt
Jak ojcioec sypie w jedno miejsce to ty zarzucaj tam gdzie nie sypiena serio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no on sypie na wprost, i rzuca na wprost i na boki koło trzcin i nic wczoraj 2 płotki złapał tylko i to taki malutkie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
No na splawik
Ostatnio miałem wykłądy z takim profesorkiem i mówił że te wszystkie wymysły na temat że zielony twister na sandacza a biały na okonia to tylko chwyt marketingowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i jak ja niby na spławik mam złapać szczupaka? co na haczyk założyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Załóż chaczyk duży(np. nr4) i dużą rosówkę żeby te małe nie miały jak sie na to nadziac Może bedziesz długo czekał ale wkońcu złapiesz jakiegoś szczupolca Może też by tak, że skoro tyle jest tych płotek i innych małych pierdół to szczupak sie nie interesuje bo dosc duzo pozywienia naturalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ostatnio przeszedłem 2 razy staw dookoła(spory staw jest) z blachą(z takimi włoskami na końcu) i wobblerem(jakiś metalowy wygląda jak oklejka) i nawet okoń mi nie wziął..i tak od 3 miesięcy nawet okoń nie chce wziąć a co dopiero szczupak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Spróbuj na żywca
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

ławka

Następny temat

zamówienie 12526

WHEY premium