SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ładna rzeźba jak uzyskać ???

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
Witam na początek informacje na mój temat Trenuje od 2 miesięcy systematycznie 5 razy tygodniowo, wcześniej również trenowałem, ale miałem kilkumiesięczne przerwy w ćwiczeniu.
Jeśli chodzi o cele to zależy mi przede wszystkim na rzeźbie i sile, ale rzeźba przede wszystkim.Ponieważ mam juz troche masy i zbędnego tłuszczu którego chciałbym się pozbyć.
Jestem w stanie przeznaczyć na trening na siłowni 5 dni tygodniowo. Brak przeciwwskazań medycznych.
Jeśli chodzi o odżywianie to z tym jest największy problem. Prowadzę tryb życia w którym odżywiam się nie do końca regularnie. Staram się z tym walczyć, ale przeważnie wygląda to tak, że jem 2-3 posiłki dziennie. Najbardziej lubię mięso, owoce mniej, pije też jogurty itp rzeczy.
Dodatkowo chciałbym też, poradzić się Was w sprawie wyboru suplementu/odżywki. Wcześniej nie stosowałem, żadnych suplementów ani odżywek. W tej chwili, jako że trenuje systematycznie chciałbym zacząć jakiś cykl. Najczęściej słyszałem o l-karnitynie czy hmb
A wiec prosiłbym o pomoc we wsztstkim(dieta,odżywki,ułożenie treningu) co może pomóc przerobić zbędny tłuszczyk na ładne mięśnie Z góry dziękuję za wszelką pomoc. Pozdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2522
najpierw musisz mieć co rzeźbić :)
Po 2 dieta jest bardzo ważna też mam "trudny tryb życia" - dużo czasu spędzam poza domem, a znajduje czas na 6-7 posiłków.
Jak na taki staż to nie brał bym jeszcze supli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42
wydaje mi sie ,że mam co żeźbić mam 1m78cm wzrostu i 105kg wagi.(Ale nie jestem grubasem)to znaczy mam sylwetke w kształcie litery V dosyć jak dla mnie biseps klate plecy itd.
Tylko ,ze wszystko to fajnie wygląda pod koszulka.
Mięśnie są duże ale zatłuszczone (niewyraźne,takie okrągłe banie)
J chciał bym to zmienić od jutra zacząć nowy plan diete i może jakieś wspomagacze (HMB czy coś w tym stylu).
musze sie przyznac ze nigdy nic nie brałem ani nie prowadziłem diety dlatego liczyłem na pomoc weteranów takich jak niektóźi z was prosze o kilka rad dotyczącuch diety i suplementów(jakie sa najlepsze i jak je brać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10408
L. przecz. artykułów 17

Nikt za ciebie diety nie ulozy.
Z suplentami mozesz liczyc imo na wieksza pomoc ludzi, ale jesli ich nie znasz i nie masz o nich pojecia to tez to nic nie da...

Najpierw poczytaj:
http://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=dieta

http://www.sfd.pl/search.asp?wczym=tytul&search=suplementy
pewnie TSE Olimpu jak na poczatek

Zmieniony przez - memo88 w dniu 2008-03-02 14:22:54
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do ocenki - na mase cos...

Następny temat

ABS II w dni nietreningowe ?

NutLove