SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1
Witam serdecznie mam pytanie a mianowicie od 3 dni cwicze regularnie po 45 minut uda i posladki. Dziś wrecz nie moglam wstac z łóżka .. i pytanie czy powinnam dzis jeszcze cwiczyc albozrobic małą rogrzewke czy odpuścić jeden dzień ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zrób przerwę

Najlepiej zacznij ćwiczyć całe ciało a nie same uda i pośladki

Codziennie spędzasz 45 minut trenując tylko te dwie partie? Jeśli tak to jest to zbyt wiele :)

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
Wstrzymaj się kilka dni z treningiem aż mięśnie dojdą do stanu, w którym poruszanie nie będzie problemem.
Dobra rozgrzewka, odżywianie i sensownie zaplanowaną intensywność dobrze się sprawdzi przy treningu. Resztę partii też trenuj.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
zmotywowana95
Witam serdecznie mam pytanie a mianowicie od 3 dni cwicze regularnie po 45 minut uda i posladki. Dziś wrecz nie moglam wstac z łóżka .. i pytanie czy powinnam dzis jeszcze cwiczyc albozrobic małą rogrzewke czy odpuścić jeden dzień ?


nie wiem czy to od trzech dni to całkowity początek treningów czy nie, jednakże wydaje mi się, ze niejako za wysoko zaczęłaś jak na swe możliwości... trzeba to robić planowo i stopniowo...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najbardziej denerwujące osoby na siłowni

Następny temat

Ćwiczenia na redukcje.

WHEY premium