SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia + dieta (17 lat)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Witam. Mam pewien problem, a mianowicie chciałbym ,,zrobić,, ładny brzuch, a mianowicie tzw. kaloryfer. Od razu mówię, że mam zapał do ćwiczeń i nie chce go zrobić szybko i byle jak.
Mam prawie 17 lat, ważę ok. 60 kg, mam 170 cm wzrostu.
Jestem trochę w tych sprawach zielony. Aktualnie robię pompki 3 serie po 20 i z dnia na dzień dodaje po 3 pompki więcej + ćwiczenia na brzuch (znalazłem jakieś w internecie).
Mam nadzieję, że pomożecie mi dobrać dobre ćwiczenia a także dietę.
Dołączę jeszcze zdjęcie mojego brzucha:
*http://oi49.tinypic.com/dncyt0.jpg
*http://oi49.tinypic.com/29ehwjs.jpg

W razie jakichś niejasności śmiało pisać ; )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 533 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4074
jesteś typowy sezon, więc nie ma co się tutaj z Tobą wykłucać, jedz mniej, biegaj 3-4 razy w tyg po 30+ minut, ćwiczenia na brzuch jakieś, do lata zdązysz. ogranicz węgle proste- białe pieczywo, makarony, ryże. nie pij gazowanych i słodzonych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2340 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20535
To ja w sprawie tych niejasności...

Na sam brzuch to 2-3 ćw (zastrzeżenie: nie codziennie) i dieta bogata w białko.

Ale po co ćwiczyć tylko brzuch? Będziesz wyglądał groteskowo z wątłymi ramionami i wyrzeźbionym brzuchem, dlatego poczytaj podwieszone i spróbuj trenować całe ciało (nie tylko robiąc pompki).

Powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 100 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 304
Ewentualnie dobra opcja to 3x siłownia FBW + 2 x po 30 minut na worku bokserskim - poprawia dynamikę ruchu :) Generalnie jak byś się na to zdecydował jedyne co ci doradzam to nie przepłać za worek (nie daj się naciągnąć marketingowcą bo im płacą za naganianie na forach na drogi sprzęt). Znajomi mają od paru lat najtańsze worki z allegro i zero problemów.

Zmieniony przez - Pawlesz w dniu 2013-02-20 14:44:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening brzucha w domu

Następny temat

Trening pomocy

WHEY premium