SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na bruszek + dieta ? = Dla 14 lat-ka.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Witam. Mam 14..a dokładnie 13 lat. Dokładnie 14 lat będę miał za miesiąc, w listopadzie. Mam 168cm wzrostu, a moja masa ciała wynosi 67kg ;/ Chciałbym schudnąć . Polecacie jakąś dietę ? Prosiłbym również o jakieś ćwiczenia ; >


Załączam zdjęcie.
(Tylko sie nie przestraszcie)





Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Tak PS. Chciałbym schudnąć do około 55 kg. Czyli ponad 10kg ; x Jest taka możliwość ? Licze na szybkie odp ; >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Palnij sie w głowę na dzień dobry.

Zamiast siedzieć przed komputerem, zacznij sie ruszać, a wszelkie śmieci w diecie zamień na wartościowe produkty.

Nic więcej Ci nie trzeba.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Emm ; d Dzięki za odp. I chce dodać, że mam trampolinę na podwórku, warto na niej ćwiczyć? Dzisiaj skakałem dwie godziny, i mam zamiar robić to częściej, tylko czy Warto ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj sobie spokój z trampoliną

Idz pobiegaj, pograj w piłke, na rower, w Twoim wieku wychodziłem na wakacjach na podwórko o 8:00 a wracałem o 20:00

Zmieniony przez - Przemyski w dniu 2012-09-13 20:39:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Ale napewno skakanie na trampolinie nie jest efektywne ? ;d Czytałem, że skacząc 15 minut spala się 250kcal . ; d A więc w 2h spalam 2000 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1257
Pobiegaj sobie lepiej :) Skakanka jakaś :) Uwierz, ja byłem gruby jak byłem mały (tata mi mówi, że w przedszkolu zajmowałem 2 krzesła :D). Zacząłem w hokeja grać. W-F w szkolę i się okazało, że jestem ektomorfikiem :) A teraz mi ciężko masy nabrać ^_^

+ Nie miałem komputera wtedy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
Ale napewno skakanie na trampolinie nie jest efektywne ? ;d Czytałem, że skacząc 15 minut spala się 250kcal . ; d A więc w 2h spalam 2000 kcal.

Gdyby to wszystko tak pieknie wyglądało, jak można wyczytać

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To tylko teoria, na trampolinie mozesz dla rozrywki poskakać, a nie aerobowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
Dzięki za rady ; >
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 55
A ćwiczenia typu brzuszki pomogą mi w schudnięciu ? ; >
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

W pogoni za niskim BF% - redukcja!

Następny temat

Co przed snem po treningu?

WHEY premium