SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_Lukomen_ po 6 miesiacach ..

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 44588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
nie no i tak srogi przyrost jakiego wiekszosc z nas moze tylko zazdroscic... musiales chyba mega sie paszowac..

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1753 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20302
dla mnie po 3 miechach poszlo 4 cm z 34 na 38 suchego miesnia i nie paszowalem sie

Trening czyni rzemieslnika, MISTRZEM to sie trzeba urodzic
http://s5.bitefight.pl/c.php?uid=82912 <-- Taka ciekawostka
Tutaj sa moje fotki do oceny:
http://www.sfd.pl/temat233849

http://www.sfd.pl/temat286418/  WEJDZ ZOSTAW WPIS OD SIEBIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
hehe a mi 5 ale przez jakies potora roku hehe

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
mi przez 10 miechów poszło 7cm ale robiłem 4 cykle kreatynowych!tylko bica tak oficialnie nie czwicze bo 41cm mi starcza!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
flatron ktory nie cwiczy, lub ćwiczył 2 miesiące, po 10 - ciu miesiącach nabrał 7 cm, i ma 41 w łapie .. to już pora dobranocek że takie bajki lecą ??
buahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
tak czy siak zazdroszcze takich przyrostow bo mi wrecz teraz spadlo... 36,5 mam teraz chlip chlip

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
cezarito to nie ten koles chyba.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"hmm w 6 miechow z 85kg na 124kg a z 38 w lapie na 43centy to niezly wynik. teraz napisz czym sie wspomagales"
napisal to chyba ender.

po 1 sorka lukomen ze cie wyzywalem . teraz przeczytalem cale 16 stron peace....w 6 miechow zrobil 39 kg na klate....
po 2 jak na 6 miechow to nie takie dobre wyniki... ja z reka na sercu w 2,5 miecha z 68 doszedlem do 105-106 na klate czyli 37-38 kg... i w bicu z 33-37,5....przy wzroscie 187... waga wtedy moja wynosila 77-78 kg i wiek 16,5
mozecie mi wierzyc lub nie, ale sa rozni ludzie obdarzeni rozna genetyka... i cwiczycy z ludzmi z wieksza wiedza kulturystyczna tak jak ja mailem za trenera dobrego qmpla dziekuje mu za wszestko czego mnie nauczyl....

mozecie mnie uznac za bajko psarza ale taka prawda... klaty prawie nie mialem.... a cisnolem 105 czy 106 kg dokaldnie nie pamietam...w wieku 16,5..... teraz mam zdeczka ponad 17 i wznowilem treningi po polrocznej przerwie.... ( kontuzja nadgarstka za szybko sila poszla i staw niewytrzymal.. ) zobaczymy za 2-3 miechy jakie efekty ostatnio sprawdzalem sile na klatke to po polrocznej przerwie ( siedzenia przy kompie) wycisnolem 95 kg mysle ze nie jest tak zle.... do tego za miecha probuje kuracje " dĄbka " dla niewtajemniczonych to nie koks to jest kuracja oparta na ziołach ... wszystko jest dostepne w aptekach bez recepty.... oki koncze z moim bidolenie bo i tak nie uwierzycie w to co napisalem ale to juz wasza sprawa pozdrawaim wszystkich formulowiczow sfd...

lukomen jeszcze raz sorka baracie .... peace..... za rok cie przegonie :) pozatym mamy ten sam wzrost :) 187 rulez tylko z waga cos nie tak waze 81-82 :p przytylem przez pol roku 5 kg bez cwiczen :) ... hehe , a 3 z 7 dni sa takie ze przez caly dzien zjem 3 kanapki z tego ejst najwieksza beka hehe :d:d:d oki koneic smecenia :d na dzis :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1637 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4489
nie no nie mowie ze nie wierze... pewnie ze kazdy ma rozna genetyke.
a moze napiszecie tu swoje treningi ze wam tak sila na klate poszla bo tez chetnie bym sprobowal a bicek zawsze mi slabo rosl

" Racja silniejszego zawsze lepsza bywa "
" Najslabsze psy najglosniej szczekaja "
-= SFD FIGHT CLUB =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 335 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1695
mi tam łapa tez szybko idzie!jak pisze ze poszło to tak jest jak ktos nie wiezrzy to na forum są fotki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENTA MOJ KALORYFER :)

Następny temat

plecki

WHEY premium