SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>>OSTRZEŻENIE<<<

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
Ale słowa różnie można dobierać.Dlaczego nie można zapytać:
-bieżesz/łeś coś? a nie od razu
-j**** kox z Ciebie
no ale to już zależy od kultóry i tego się raczej nie zmieni,bo zawsze znajdzie się jakiś MEGAMÓZG

_________________________________________________________________
1)"Prawdziwy przyjaciel to nie ten,kto osusza łzy twoje,ale ten,kto nie pozwala ci ich wylewać."- E. F. TEIXEIRA
2)"Jest to złota zasada w życiu:wymagac mało od świata,a dużo od siebie."- Władysław Biegański
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti
4)"Nigdy nie stosuję się do godzin:godziny są zrobione dla człowieka,a nie człowiek dla godzin."- Francois Rabelais
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
quart kultury przez 2x 'u' ...
oj boze.. zacznijmy od tego ze kolesie na poczatku mowia ze jade teraz na dece walnałem sobie narazie 5 strzałow (jak to ostatnio było) no to qrdeeee... o czym my gadamy
nieraz to fakt.. przesada troche jest. ale nikogo nie obrzamy w chamski sposób "typu twoja matka costam costam.." ja np. bym sie cieszył gdyby ktos mi gadał ze pewnie koxuje (oczywiscie zakladajac ze bym miał co pokazać ) bo ja wiem co robie i poprstu powie mze nie biore a taki cFaniaczek jak nie wierzy to niech spie.rddalla i koniec ... jesli ktos sie czuje urazony takim przyrym gadanie "z czym do ludzi chudzielcze" to jest jakis przewrazliwiony.. DAJE FOTE DO OCENY wiekoszcz pisze to mowmy w bardziej/mnije delikatny sposób ..

eminem "sing 4 the moment"
Sing with me, sing for the year
Sing for the laughter, sing for the tear
Sing with me,just for today
Maybe tomorrow, the good Lord will take you away
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 552 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15240
Zauważcie, że nazwa forum pochodzi z języka łacińskiego i oznacza miejsce intelektualnych dyskusji!!!!!! Więcej nic nie pisze wyciągnijcie wnioski..... i to sami

RESPECTA

"Najtrudniejszy jest koniec miesiąca. Zwłaszcza trzydzieści ostatnich dni."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1674 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 73472
ja tam zadko sie udzielam w tym dziale ale smiech bierze jak czytam tutaj wiekszosc postow...
z jednej strony fotki wysylaja uciekiniezy z belsen-bergen, ciekawe po co?

z drugiej bandy dzieciakow ktorzy jada w zaparte ze koks znaja tylko z gazet, a przeciez kazdy kto mial choc kilka lat stycznosci z silownia od razu sie pozna i nie ma bata zeby sie nie smiac?

z reszta wiekszosc fotek i podpisow pod nimi w tym dziale nadaje sie do jakiegos programu satyrycznego...

.

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Lord - nie rób z siebie matki teresy działu nasze zdjęcia, bo to i tak nic nie zmieni.

"When the flood calls, you have no home, you have no walls"

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15737
Kruszek nazywaj to jak chcesz.Twoja sprawa.Jestem na tym forum dłużej niz Ty, nie byłem od poczatku zarejestrowany, i wiem jak bylo wcześniej, pamietam Ciebie jak sie zarejestrowałes , ja odświerzałeś post za postem, a teraz?? Jednak pozycja na forum ma to do siebie że zmienia ludzi, niektorzy poprostu za pewnie sie poczuli.Przypomnij sobie Kruszek Twoje posty, jak ktos sie kłócił, aby zaprzestac wszelkich wyzwisk itp...EOT.

Go to hell...!(There is no life,without the pain) NIEZRZESZONY

NIEZRZESZONY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1244 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 28540
To jest forum dyskusyjne tu wyraża się swoje opinie ale czasem jest za ostro przyznacie sami trzeba czasem odpuścić i tyle . Ale są sytuacje ze krytyka się przyda.

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Czeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia .


Członek mafii STRONG MAN

Jak ci moja wypowiedz pomogła to poprosze o soga i wejdz na http://www.pajacyk.pl 
"sfd" to wspaniała rzecz.
Trzeba mieć wielkie marzenia aby , mieć wielkie osiągnięcia !!!! .


Członek mafii STRONG MAN

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lord Beast - nie filozofuj bo tak sie sklada ze na SFD sa rozni ludzie i zawsze znajda sie tacy ktorzy zjada kogos za to ze jest chudy albo ze koxuje a dzieje sie tak dlatego, ze to wlasnie jest Forum Dyskusyjne i oceny jakie ludzie "daja" innym zamieszczajacym swoje fotki sa po prostu SUBIEKTYWNE (chyba wiesz co to znaczy)

======================================================
>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
======================================================
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15737
Powtórze jeszcze raz, że mnie obchodzi jak oceniają kogoś tam, chodzi mi o to że niepotrzebne są wyzwiska, i tym podobne rzeczy, Rufio, wolałbym aby te opinie były bardziej OBIEKTYWNE (bo też nie lubie jakiegoś słodzenia, że ktoś kogoś lubi , to zaraz drugiemu słodzi) Chyba wiesz o co chodzi .Owszem jestem tez za krytyką, ale która jest w miare kulturalna, sam przyjmuje krytyke, ale nie lubie jak ktoś mi pojedzie od ch... , koksów, i takich tam.

Go to hell...!(There is no life,without the pain) NIEZRZESZONY

NIEZRZESZONY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
PANOWIE MAMY DEMOKRACJE , FORUM JEST PO TO ABY MÓWIĆ CO SIĘ MYŚLI ,A POZA TYM JA MAM W DUPIE KONWENANSE OOOOOOOOOOOO


POZDRAWIAM

członek - mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kumple Cortino do oceny

Następny temat

Zobaczcie,ocencie ...

WHEY premium