SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

>>>OSTRZEŻENIE<<<

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15737
Prosze o nie przenoszenie tej wypowiedzi, gdyż dotyczy ona tematyki działu.

Jeżeli chcesz zamieścic tutaj swoje zdjęcie, nie możesz być "chudy", bo odrazu Cie zjada i bedą kazać Ci sie schowac i ćwiczyć.
Nie możesz być dobrze zbudowany, bo zaraz pojadą Ci że bierzesz koksy, że nie masz tyle w łapie, nie ważysz tyle itp...

Reasumujac.Jest to dział zatytułowany "Nasze zdjęcia", więc zamieszczać foty moze tutaj każdy, chudy , gruby, przypakowany, czy jeszcze jakiś tam.Tak samo jak dobzre zbudowany ma prawo zapytac o opinie, tak samo i chudzi, może dla jednych sukcesem jest 35 cm w łapie, dla innych 45 czy 50.
Chodzi o to żeby ten dział sie rozwijał, jeżeli nie spodoba Ci sie artykól ze zjdeciem, to zamiast krytykować, nie pisz w nim nic.Po co wszczynać burdy?? Jeżeli chcesz sie z kimś kłócic, rob to przez gg!!(niepotrzebne są na forum wypowiedzi, bierzesz koks, jesteś szczypior, ...itp).Jeżeli ktos pyta sie o ocene , oceń wyglad, ale w sposób kulturalny i zgodny z regulaminem.Nie dochodz czy ktos brał, czy jest czysty....chcesz sie dowiedzieć tego, są po to numery gg.
Niedługo nikt nie bedzie chciał zapodawac tutaj swoich fotek, bo bedzie sie bał bluzgów , różnych pomówien, itp...
Najlepiej zeby zamieszczały tutaj zdjęcia same kobiety....?? Prawda...?

Przykłady- Metrowiec, pamietam jak jechali mu że koks, sam sie przyznał, ale to nic nie zmieniło,prosił tylko o ocene, Mera, nastepny przykład,jest jeszcze duzo takich przykładów, gdzie ktos prosi o ocenę, a jest posadzany o branie sterydów.
To jest żenujace, nie podoba Ci sie, nie pisz, nie musisz, swoimi bluzgami nie wnosisz nic nowego w to forum.
POZDROWIENIA . MAM NADZIEJE ŻE KIEDYŚ WRÓCI TO FORUM DO SWEJ DAWNEJ SWIETNOŚCI

Go to hell...!(There is no life,without the pain) NIEZRZESZONY

NIEZRZESZONY

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5520
dobrze mowi ja tez jestem nowy na foru ale sie tak nie udzielam patrze co inni pisza i kminie ale duzo postow widzialem z bluzgami ale mysle ze to sprawa tych osob co pisza takie rzeczy


-=MiNi0=-

"Życie jest zbyt krótkie by być małym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie trzeba przenosic mozna skasowac ....

co moze jesszcze podwiec=sic ?

eminem "sing 4 the moment"
Sing with me, sing for the year
Sing for the laughter, sing for the tear
Sing with me,just for today
Maybe tomorrow, the good Lord will take you away
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Po czesci masz racje...


-=()=-Red : "Nasze Zdjęcia"-=()=-
-=()=-Kultura i Etyka = Kulturystyka-=()=-

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
To moze jeszcze spis zwrotów których można używać ?

Bzdurny post , to nie jakieś kółko kościelne , krytyka jak najbardziej , wolność słowa również , ktoś uważa że autor posta koksuje - jak najbardziej moze to napisać , nie wierzy w autentycznosć jego wyników cz czegoś tam - rownież , jak ma ochote niech pisze.
Jedyne z czym się zgodze to z tym ,że ma przy tym zachowac kulture i umiar.



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"

Zmieniony przez - brutus w dniu 2003-05-17 16:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
DOKŁADNIE j/w

eminem "sing 4 the moment"
Sing with me, sing for the year
Sing for the laughter, sing for the tear
Sing with me,just for today
Maybe tomorrow, the good Lord will take you away
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 535 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15737
brutus, to juz Twoja sprawa jakich zwrotów uzyjesz.Najwazniejsze że odebrałes przesłanie , bo o to mi chodzi własnie zeby zachowac umiar i kulture, sorka że nie umiem pisac zwięźlej, ale miałem na mysli kulture i umiar, reszta to była nawiązanie do tego.

Go to hell...!(There is no life,without the pain) NIEZRZESZONY

NIEZRZESZONY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
No ale Twoj przyklad posta MeRy do tego nie pasuje , Bul jaknajbardziej kulturalnie pisał że nie wierzy w jego wymiary i tyle. A tu zaraz...przyjedż do Głogowa..Zazdrość ..piane z pyska toczysz...gówniarz...i zdjęcie imprazki just for bul :)



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 890 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20330
Fajnie ze wkoncu ktos podjal sie tego tematu. Uwazam ze krytyka wmiare konstruktywna ma sens. Natomiast oczernianie kogos za to ze ma jakies postepy i to w sposob poblazliwy nie ma sensu. To prowadzi tylko do jednego, ze ludzie nie beda chcieli prezentowac swoich zdjec na forum.
Zreszta kazdy ma rozne postepy!!!!!
Wiec niech sie niektorzy opanuja


Prezes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
Brutus : Odpowiedz mi na jedno pytanie ?
Jaki sens ma dochodzenie czy ktos ma 45 czy 48,5 w bicu ?
Wiadomo ze jesli ktos tak napisal to nie powie ze ma 45 tylko 48,5 i bedzie sie klucil i wmawial wszystkim ze tyle ma . To normalne . Korona Tobie i wielu innym z glowy nie spadnie jak takie tematy nie zostana poruszone . Dzial po prostu schodzi na psy przez takie klutnie ! . Rozumiem ze np ja (16-latek) bym sie o takie rzeczy klucil , ale nie moderatorzy i ludzie ktorzy sa juz co jak co ale DOROSLI .

Niektorzy ludzie daja tylko zdjecia , jesli maja naprawde pokazne wymiary to odrazu leca pytania "co lykales" . Takie komentarze powinny byc odrazu kasowane . Rozumiem ze ktos sie od poczatku wypiera ze nie bral koksow a ma 60 w lapie . Wtedy to jest klamstwo i mozna do tego dochodzic ! (mowie juz o zupelnie czym innym niz posty Mery )

Nie bede sie tu rozpisywal bo mam o tym wlasne zdanie i napisanie dokladnie o co mi chodzi zajeloby dosc duzo czasu . Pozatym nie chce zaczynac nowej klutni .Tak wiec zastanowcie sie troche nad tym .






Doradca w dziale Sporty Extremalne
https://www.sfd.pl/forum.asp?forum_id=134&forum_title=Sporty Extremalne - Dział mafii Xtreme Sports
"If you wanna be DumM you better be TuFF"

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie odpowiedzmy na pytanie albo zdefiniujmy nazwe "forum dyskusyjne"
Dyskusja z pewnościa nie jest przytakiwanie jednej opini i występowanie tylko jednej grupy bez opozycji niezaleznie od tematu czy dziedziny!


członek-mafia.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Oczywiście masz racje bo używasz słowa KLÓTNIE , ja mówie o rozmowie , opiniach , nie klótniach.Jeżeli ktoś nie potrafi zdzierżyć pytania " co bral ? Czy opini że ktoś uważa że nie ma takich wyników czy czegoś tam... to niech nie wrzuca zdjęć na publiczne forum na którym każdy ma prawo zdania i dowolności wypowiedzi nie lamiącej regulaminu,tylko niech najpierw nauczy się zachowywać w takiej spoleczności.
W przypadku MeRy klotnia dopiero powstała gdyż jego koledzy nie potrafili zaakceptować zdania innych.



------------------------------
Szukasz taniej odżywki białkowej i nie tylko?'Ovopol'-pytaj o szczególy pod nr.GG 1135964

Zamiast dać mi soga kliknij w pajacyka http://www.pajacyk.pl 
"Moderator w dziale Trening"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kumple Cortino do oceny

Następny temat

Zobaczcie,ocencie ...

WHEY premium