SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[tren] FBW 2 zestawy-przy problemach z kolanami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31135
Myślałem że mam w profilu bo wpisywałem przy rejestracji.
A mieszkam w Katowicach.


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-10-27 21:33:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31135
ss rozpiętki + unoszenie hantli w opadzie 2x15

A tu będzie klatka i barki , tak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Klatka, przod barkow+tył barków, plecy.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31135
Czyli jako ss muszę robić serię rozpiętki i bez przerwy od razu serię wyciskanie, potem chwila przerwy z znów rozpiętki i wyciskanie, zgadza się ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Niby tak, ale w tym planie nie ma takiego połączenia. Zreszta wtedy to by była seria łączona.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31135
Pytam bo czytałem że tak się robi ss, wiec jak ją wykonać w tym planie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Gdzie w tym planie masz ss rozpietki i wyciskanie?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31135
Przepraszam pomyliły mi się linijki ;)
Generalnie to ss mam 3 razy:

ss wyciskanie jednorącz stojąc+wiosło jednorącz 2x10
ss bic + tric 2x10
ss rozpiętki + unoszenie hantli w opadzie 2x15

Pytanie więc czy ćwiczyć to jak pokazują instrukcje w necie ?
Czyli bez przerwy seria jednego i drugiego ćwiczenia ?

No i czy bic i tric to nie za mało po jednym ćwiczeniu na tydzień i to w sumie jedynie 20 powtórzeń ? (zakładając że będę ćwiczył w tygodniu raz plan a i b )


Zmieniony przez - OTTO w dniu 2016-10-28 23:26:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Otto-tak robisz pierwsze cwiczenie z super serii, kilka sek na oddech i odrazu drugie, 60 sek przerwy i znowu ss.
I pisałem Ci że jak byś cwiczyl 3 x w tyg to było by ok z objetoscia, ale jak chcesz robic trening tylko 2 x w tygodniu to trzeba troche zwiekszyc objetosc, wiec zdecyduj sie bo wczesniej pisałes ze bedziesz cwiczyl 3 razy.

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1363 Wiek 46 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 31135
Tak będę ćwiczył 3 razy w tygodniu, jednak jeśli wypadnie mi w tygodniu plan "aba" to i tak będę miał jedno ćwiczenie na bic i tric, nie zrozum mnie źle, żebym się czepiał, po prostu pytam czy to wystarczy by były efekty ?
Na ss bic-tric dowolne ćwiczenie jakie chcę ?
A co z drążkiem nad chwytem, też wprowadzamy ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa.. chyba ZNOWU zjeb.... ocena sylwetki.

Następny temat

Pytanie o brzuch i przysiady

WHEY premium