SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Pyry, Kura ,Smakołyki takie w spamie są wybryki

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92669

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29454 Napisanych postów 62884 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902365
wznosy w opadzie daj w pullu.zamiast szrugsow bym dal high pull albo jakies podciaganie wzdluz tulowia.
w pushu tez bym zmienil:
dipsy(pompi na poreczach)
wycisk skos dodatni.
zolnierskie badz push press do silowego zdecydowanie lepiej push press pasuje za to do hipertrofi zolnierskie hantlami.
wyciskanie poziomo waskim chwytem
francuz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29454 Napisanych postów 62884 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902365
a wogole to bym dal zupelnie inne cwiczenia w treningach silowych i hipertroficznych.by bylo bardzo ciekawie i roznorodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
chodziło mi i tak bardziej o schemat, z zamianą ćwiczeń dam sobie radę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29454 Napisanych postów 62884 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902365
schemat musisz pod diete rozplanowac dniami to wiesz doskonale. problem z nogami bo po 2 dniach silowych moze byc lipa tym bardziej ze martwy bedzie szedl. ja bym dal nogi po dniu wolnym i wtedy leci tak:
puszh sila, pull sila, wolne, nogi, push hiper pull hiper
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
To zrobimy tak

Jutro by wypadało jakbym nie zaj**ał i nie zapomniał o zmianie planu hipertrofia push, więc by było coś takiego
skos dodatni
dipsy
żołnierskie
wycisk wąsko
francuz
klatę i barki hantlami, bo się raczej lepiej nadają jeśli idzie o hipertrofię
dipsy jako drugie, żeby coś się rozgrzać wcześniej bo boję się kontuzji
wszystko raczej po 3 serie, zobacze jak będzie szło i dołożę następnym razem najwyżej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
może być tak, planowałem rotację, ale mając tyle ciężkich treningów mogę najwyżej w dwa nietreningowe obciąć węgle do 50g, a tak bym jechał wysoko z węglami, bo boję się że znowu nie będę miał siły się nawet podnieść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29454 Napisanych postów 62884 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902365
dipsy bym zostawil na sile bo to idealne cwiczenie pod to a w hiper dal pozioma hantlami. albo jakis skos ujemny hantalmi.reszta ok mysle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
płaska hantle.ujemny hantle pójdzie w takim razie, a do poniedziałku przemyślę co z siłowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29454 Napisanych postów 62884 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902365
ja bym sprobowal sila i nogi wysoko, wolne nisko, hiper srednio a jak bedzie lipa to w hiper dodac troche ale caly czas mniej niz przy sile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
spróbuję, najwyżej znowu skończy się na wp*****laniu wszystkiego co jest w lodówce i powolnym zabieraniu się za drzwi

jeszcze by pasowało mi sobotni trening przemyśleć, bo w domu nie mam internetu, bo ponoć mama zlikwidowała
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Banalny sos czosnkowy z awokado by Malinowa

Następny temat

Po prostu "chińszczyzna"

WHEY premium