SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Pyry, Kura ,Smakołyki takie w spamie są wybryki

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 92765

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
formę masz godną pozazdroszczenia ja mam jeszcze co z Sobą robić ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29456 Napisanych postów 62886 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902370
godna to moze bedzie jak wyredukuje ale czy starczy mi zaangazowania w tym roku to nie wiem.remont przeprowadzka wesele to mi moze troche utrudnic realizacje planow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364612 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669582
no nie ma lekko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94632 Napisanych postów 364612 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669582
i nie będzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
prowadzisz tu gdzie jakis dziennik mumin? nie dołuj go haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29456 Napisanych postów 62886 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902370
tutaj prowadze w spamie a powaznie nic nie prowadze bo bym tylko plakal po kazdym treningu ze mnie wszystko boli. zreszta co tam opisywac jak trening prosty ciezary smieszne.bez kombinacji i udziwnien.dieta z dupy bo tylko bialka pilnuje jak mi sie chce na masie.ale podczas wycinki juz inne podejscie.

Lodzianin bedzie dobrze a nwet lepiej.slyszalem w radio jak Kopacz mowila. a i czytam na wp ze bezrobocie spada, ludzie sie z zarobkow ciesza i ciagle dostaja podwyzki a wszystko tanieje. raj na ziemi! wiec jak moze nie byc dobrze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
ale propaganda hahahaha spada im bezrobocie bo ludzie uciekają haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
tak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134427
ponoć od poniedziałku będę studiował znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
w małych miastach są trzy scenariusze :
- etat się zwalnia bo ktoś umiera
- etat się zwalnia bo ktoś wyjeżdża
- etat po znajomości

ale ja i tak nie narzekam z 8 rozmów w 4 przypadkach dostawałem pracę na którą aplikowałem więc średnia 50/50 hahaah o wysłanych cv nie piszę bo to inna kwestia
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Banalny sos czosnkowy z awokado by Malinowa

Następny temat

Po prostu "chińszczyzna"

WHEY premium