SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[SPAM] Święta juz za pasem bedziemy jedli zurek i kiełbasę !!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 89245

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
pyerdolisz, widzialem fotki i jest git jak przemek narzekasz.. chyba tak jest im lepsza forma, tym wieksze stawiasz sobie wymagania i odnosisz wrazenie ze ciagle jak kupa wygladasz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
ale dałem dupy na basenie, basen strasznie zniszczył mnie kondycyjnie i po nim wszedłem do jacuzzi posiedziałem z 5min wstaje i wychodzę i czuje że odpływam szybko przykląkłem głowa w dół i czekam, ratowniczka to zauważyła i do mnie co się dzieje i przez szczekaczke woła o pomoc, koorwa jaki wstyd usiadłem na ławce i zrezygnowałem z sauny,do chooja nie wiem czemu mnie tak odcieło może przez basen albo używki....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35095 Napisanych postów 89967 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941246
też tak nie raz mam np jak leże i zerwe sie szybko na nogi i nagle robi mi sie ciemno przed oczami , zawsze opre sie o coś i robie głowe w dół ale jeszcze nigdy nie padłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35095 Napisanych postów 89967 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
to nie dobrze tylko nie wiem dlaczego tak się robi ze zmęczenia....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
śliczności










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35095 Napisanych postów 89967 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941246
nie wiem
jeśli chodzi o używki to ja nie melanżowałem w ogóle w tym roku tylko raz mi sie zdarzyło przycisnąć delikatny balecik także chyba to nie od tego ale to w moim przypadku nie wiem jak u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35095 Napisanych postów 89967 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35095 Napisanych postów 89967 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941246
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7154 Wiek 49 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52540
po prostu nie wiem czy powinienem się czegoś obawiać czy to normalna rzecz kiedy cię odcina
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wyciete gino. mozliwy powrót?

Następny temat

Redukcja Thermal + Prop

WHEY premium