SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] Sprzedam auto

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1573

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
Sprzedam Ford Fiesta 1.3 r 94, stan bardzo dobry, niski przebieg, pali bez zarzutu, gotowy do jazdy, czysty zadbany srodek, na ulicy tez swoje pokaze, koncowka rury zmieniona pod "głos",kierownica jak ze wspomaganiem,biegi prawidłowo,inne bajerki są, idealany dla młodego kierowcy,cena do uzgodnienia ok.2300.
Jak coś to podbijac 505 636 394 badź gg 4869703
Samochod można obejżeć co dziennie i samemu ocenić, przejchac się.
Zapraszam.

Gdybym szedl sam ciemna doliną,a w tej dolinie było by stado najgorszych sk***ysynów nie leknął bym sie bo sam jestem NAJGROSZYM Sk***ysynem..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
jakbys napisal to ogloszenie 2 dni wczesniej to juz bym jechal go kupic ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
nikepro
wiesz sam nie wiedzialem ze mam zamiar go sprzedac, poprostu zrobilem go tak że fajnie sie nim jeździ, ale mam na wgladzie inne.
Zapomnialem dołożyć możliwosc domocowania zderzaka sportowego,rura wydechowa jest tzw"po tuning wiejskim"hamulec idealny,amortyzatory nie dawno zmieniane jak nowe.

Gdybym szedl sam ciemna doliną,a w tej dolinie było by stado najgorszych sk***ysynów nie leknął bym sie bo sam jestem NAJGROSZYM Sk***ysynem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6452
jakies foto ?link do aukcji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
no jeszcze aukcji nei robilem, ale moge zrobic, zdjecie zrobie dzis lub jutro ale mowie pelna elegancja,mozna na kanal podjechac u mnie i zobaczyc tez spód...za taka cena taki stan,Panowie...

Gdybym szedl sam ciemna doliną,a w tej dolinie było by stado najgorszych sk***ysynów nie leknął bym sie bo sam jestem NAJGROSZYM Sk***ysynem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1625 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29127
Skąd jestes?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 230 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7035
jak wyzej. jakies foto ?


Zmieniony przez - HiFi w dniu 2009-08-18 19:57:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
Małopolska, juz ide zdięcia zrobić

Gdybym szedl sam ciemna doliną,a w tej dolinie było by stado najgorszych sk***ysynów nie leknął bym sie bo sam jestem NAJGROSZYM Sk***ysynem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
UP UP UP

Gdybym szedl sam ciemna doliną,a w tej dolinie było by stado najgorszych sk***ysynów nie leknął bym sie bo sam jestem NAJGROSZYM Sk***ysynem..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 761
odswierzam

Gdybym szedl sam ciemna doliną,a w tej dolinie było by stado najgorszych sk***ysynów nie leknął bym sie bo sam jestem NAJGROSZYM Sk***ysynem..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łancuszek srebrny

Następny temat

Crea EEH Peak

WHEY premium