SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[S] PKT OLIMP,ODZYWKI,CIUCHY,ZEGARKI

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Albo jeden udaje, że nie dostał, albo kolejny pajac obrabia kogoś na 90zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Proponuje, aby koleszka od perfum wstawił skan potwierdzający nadanie przesylki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5697
http://allegro.pl/perfumy-hugo-boss-armani-versace-i2347262400.html 
link do aukcji, jak widać zakupiłem 15maja a dzisiaj jest 4 czerwiec to chyba coś długo jak na priorytet i jeszcze po tygodniu tłumaczysz mi się że żona pomyliła paczki, ok zdarza się ale piszesz że wysłała ponownie dobrą paczke, mija znowu ponad tydzień i co znowu sie pomyliła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2037 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17417
Śmieszna jest ta cała sytuacja:) .Pytanie tylko który sobie leci w ...bo robić wały na 90zł ? Bezsens .

Jak pomogłem to podziękuj . !
Jak nie to pytaj .!

" Madrym jest ten ktory umie przyznac sie do własnej głupoty"



TEST FITMAX Fire Fit podsumowanie str.6 : http://www.sfd.pl/TEST_Fire_Fit__Cyborg69-t860618.html?pow=tak&userid=304292#post5.

http://www.sfd.pl/Cyborg69_,_będzie_sie_działo_!_-t948969.html - MÓJ DZIENNIK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5697
no właśnie bezsensu, a mimo to nie mam dalej paczki i na allegro użytkownik ma 0 pozytywów, myślałem że jak załatwie to przez allegro to będzie wszystko ok, również chciałbym zobaczyć skan potwierdzający nadanie paczki
ps. jaki normalny człowiek robi problemy jak zapłącił i dostał paczke chyba żaden więc nie wiem skąd te podejrzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dane z przelewu masz czy wysłałeś kasę bez podawania adresu ?
Jak masz to wiadomo co się robi, chociaż czasem więcej zachodu. Policja w sprawie o 90zł wysilać się zbytnio nie będzie, ale jak im podasz adres kolesia to z pewnością mandacik na parę stówek dostanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5697
mam jego dane które podawał mi do przelewu, zastanawiam się właśnie co zrobić, mam znajomego w policji więc to nie problem żeby zgłosić ale poczekam jeszcze kilka dni bo na allegro też już zgłosiłem, mam też znajomego blisko jego zamieszkania więc może osobiście sie wybiore
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Te mlekolak pajacy to tam pod reka u siebie szukaj!

A Ty hadzi mnie tu nie strasz bo gowno cale mozesz, raz zonka zaje** sie z wysylka to napisalem Ci ze wzamian dodam zegarek do perfum, ale paczka wyszla... a znajomym mozesz powiedziec niech do 20 przychodza bo pozniej dziecko spi hahhaha dzieci neo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
na wolce przestan kozaczyc bo narazie sprawa wyglada tak ze koles zaplacil a paczki nie dostal(tez na jego miescu bylbym wku..ny ) , a to Tobie powinno zalezec na tym zeby sprawa sie wyjasnila a narazie nic w tym kierunku nie robisz , te Twoje teksty i docinki staja sie powoli zalosne wiec lepiej zamilcz i udowodnij że z Twojej strony wszystko jest ok

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2264
Witam. tez zostałem oszukany przez pewnego gościa na 100zł. Przelałem mu kasę a on mi towaru nie wysłał. Mam SMS i meile jako dowód. Na policje z tym nie idę bo do 250zł to oni się tym nie zajmują. Zostaje mi wytoczyć mu sprawę cywilną. Nie chodzi mi już o to 100zł ale zeby mu narobic troche problemow bo takiemu hu... nie ma co popuszczac a ma 600km do mnie wiec musial by na sprawę trochę podymac kilometrów i o to mi chodzi. Wiecie jak napisać takie pismo? Mam status bezrobotnego wiec myślę ze sąd by mi umorzył koszta sądowe.

I Born to Fight

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[K] Obciążenia Żeliwne Ø30mm ŚLĄSK min. 100KG

Następny temat

[S] KJW - Beretta M9 Full Metal - Blow Back

WHEY premium