SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Po grypie żołądkowej] skurczony żołądkek/spowolniony metabolizm? :/

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 176 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4294
We wtorek rano obudziłem się z okropnymi nudnościami, mimo to wypiłem kawę, zjadłem śniadaniem. Niestety nie przechodziło a od południa wymiotowałem wszystkim co do tej pory spożyłem jak i czystą wodą, dalej to już standard wysoka gorączka, wymioty ( ale bez biegunki ). Dlatego tamtego dnia nic nie jadłem, przez wymioty mało też piłem. W środę rano już mi się na tyle polepszylo, że jadłem juz sucharki piłem normalnie, po południu był jakiś ryż z kurakiem parowanym ale to wszystko w małych ilościach. W czwartek trening, pomyślałem szkoda zmarnować dnia toteż od rana standard miał być 3000kcal w ciągu dnia. I tu zonk jedzenie takich ilości to była katorga. Zjedzenie 150g ryżu ciagneło się w nieskończoność i przy tym zbierało mi się na wymioty a żołądek pelny. :( Przedtreningowy ledwo co zjadłem cały, na treningu pod koniec było mi naprawdę nie dobrze, w trakcie nie piłem też wody bo to jeszcze bardziej prowokowało ten niemiły stan. Po treningu siadłem nad talerzem ryżu i kuraka, żoładek jeszcze pełny po po treningowym posiłku i nie da rady tego zjeść. Nie pytajcie jak to zjadłem. Nastepne dni to samo, dzisiaj trening i to samo było. :( Nie wiem co mi jest mimo, że to juz pare dni po chorobie nie mogę normalnie jeść i zamiast robić to zacznę tracić masę. Pomóżcie coś na ten cięzki przypadek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spokojnie zwiększaj kalorie powoli dużo Ci nie spadnie i odbudujesz szybko
najważniejsze jest zdrowie pamiętaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 336 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4370
witam
u mnie to samo, pogonilo mnie juz z ponad tydzien temu i do teraz nie moge pomiescic tyle paszy ile powinienem... nie wiem czy jest jakis sposob zeby to zmienic, jedyny chyba taki, zeby powolutku do przodu, malymi kroczkami "rozepchać" flaka
powrotu do zdrowia życze!

"Pij mleko - będziesz wielki jak ciągnik Iveco z naczepą"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka Pytań dotyczacych układania diety

Następny temat

witam i o mase pytam.

WHEY premium