SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Mini test] 50g BCAA dziennie przez 8 tyg, spostrzezenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
Witam, a wiec zbieralem sie juz troche czasu do takiego eksperymetu malego by wrzucic 50g bcaa dziennie przez 8 tygodni...


*****DAWKOWANIE*****
10g rano,
15g przed treningiem,
20g na treningu,
10g po treningu,
5g wieczorem,
tak mniej wiecej to wyglada w dni w ktore trenuje, w dni bez treningu, jade 5x dziennie 10g do posilkow.


Wystartowalem 07.05.2012
Spostrzezenia po ponad tygodniu stosowania:

Apetyt-znaczne pogorszenie apetytu, zawsze szlo okolo 4000 dnt, 4500dt kalorii, obecnie srednio o 500kcal mniej, bo poprostu jak wkladam jedzenie do buzi to mi sie cofa.
Samopoczucie-srednie, ogolnie nic mi sie nie chce ale na silowni wymiatam jak zawsze
Regeneracja-wyborna jak dla mnie, poza tym zasypiam okolo 2 w nocy, pomimo, ze nie ma nic do roboty, to leze 2h i nie moge spac, wstaje okolo 8 rano, 6h snu i mi styka. Domsy srednie, boli, ale nie tak bardzo jak przed suplementacja.
Inne-brak problemow trawinnych, czy ucisku watroby, stolce regularne o konsystencji stalej, barwy brazowo brunatnej


17.05.2012
od wczoraj juz spac mi sie chce przed 24, ostatnia porcja Bcaa jest okolo 18 i chyba taka opcja bedzie mi pasowala.


25.05.2012
2,5 tygodnia dobre za mna.
Zrobilem eksperyment czy pomaga z zlikwidowaniu bolesnosci miesnia, przetreowalem klateg 2 dni z rzedu na drugi dzien bol masakryczny, dzisiaj 1 dzien po tych treningach juz prawie nic nie czuje... dla mnie zauwazalny efekt. w nastepnym tygodniu zrobie podobny test z inna grupa miesniowa. ale klata najbardziej boli zawsze.

co do apetytu tutaj bez zmian, delikatnie slabszy i tak, potrafie wytrzymac wiecej czasu bez zjedzenia posilku, czuje sie syty. jezeli to wina wiekszej ilosci bcaa opcja niedobra dla tych co musza pchac kazde 100kcal w siebie by szla waga do gory.

sen sie unormowal, jest ok, tylko potrafie krocej spac.

waga w granicach 110kg plus minus 1kg, waha sie non stop, ale mysle, ze to tylko wina nawodnienia, bo obecnie ejst dosc goraco i chleje jak szalony

lekka poprawa jakby sylwetki, na przedramionach powoli kable zaczynaja sie pojawiac jak dobrze spompuje lapki


09.06.2012
5tyg testu

obecnie waga wynosi 108,5kg z rana, czyli od poczatku testu okolo 1,5-2kg do tylu.
w tym tygodniu zrobilem eksperymet i na 3 dni odstawilem, efekt? duzo silniejsze domsy, w poniedzialek robilem plecy, zakwasy do tej pory mam, w przypadku stosowania bcaa mysle, ze wczoraj juz bym zapomnial o nich. jeszcze ze 3 tygodnie i konce zabawe, bo koszta zabijaja
ciekawe jak powroce do 20g okolotreningowo czy bedzie duza roznica





*****UWAGI KOŃCOWE*****
po 8 tyg testu
wnioski.
1. Regeneracja na duzy plus, praktycznie bardzo trudno o DOMS-y trzeba sie naprawde postarac by cos bolalo.
2. Apetety-zahamowany bardzo znacznie, osoby ktore musza duzo przejesc beda mialy problem, ale na redukcji mysle, ze bardzo przyda sie taka opcja.
3. Znaczny spadek wagi na poziomie 2-3kg co wiaze sie glownie z tym, ze nie moglem pokryc zapotrzebowania podczas brania bcaa ze wzgledu na brak apetytu.
4.Wizualna poprawa sylwetki miesnie bardziej nabite opytcznie ciezsza sylwetka




Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2013-06-13 11:34:10

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
Dziwnie w sensie zgaga mnie dopadla od tego smaku :)

Ok, nie bede wklejac linkow do allegro itp.

przepraszam

Zmieniony przez - wheelq w dniu 2013-03-26 15:19:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24176 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402444
ciekawy eksperyment
jakie dawki bcaa stosowales wczesniej?
roznice na tyle zauwazalne ze warte wydania wiekszej kasy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
wczesniej max 15-20g, obecnie trudno powiedziec, ale pomimo, ze jem mniej o 500kcal, waga trzyma sie ta sama
na silowni czuje sie troche taki bardziej swiezy, pomimo, ze od wrzesnia nie mialem przerwy w treningach.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
ktoś już robił taki eksperyment i stwierdził że nie odczuł różnicy
ciekawy jestem jak będzie z Tobą Gruby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
zobaczymy, dopiero poczatek zawsze bede mial satysfakcje, ze sprobowalem jak cos

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
Ja tez tak mam że zawsze wole na sobie sprawdzic , jestem ciekaw kiedy stolec bedzie zmieniał barwy bo jednak 50g to duży przerób
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
mysle, ze okolo piatku wczesnego popoludnia bedzie juz zielony ale tym sie nie martwie, bo po 1.3 tez tak mam jak dlugo jade.

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-05-16 19:05:07

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
A ile to pieniazkow trzeba na takie zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
wystarczy być zielonym a suple same wpadają

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-05-16 19:15:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12077 Napisanych postów 160534 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234796
niestety nic za darmo nie dostalem
no mala inwestycja jest na bcaa sfd jade, bo najtaniej wychodzi

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2012-05-16 19:19:04

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
TomQ-MAG
.....ostatnio puszka bcaa xtra poszla w 5dni...




no i chyba activlaba
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mass xxl

Następny temat

Lipo 6 Black jak dokładnie dawkować

WHEY premium