SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[DT] mArc97 Uderz w Tłuszcz !

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
praktyka zmienia teorię ;)) a bieganie na czczo podpali mu mięśnie :D
Nie będę przytaczał artykułów z których wynika wprost przeciwnie, bo reklamowałbym konkurencyjne fora ;)
Zresztą, po raz kolejny, mam wrażenie, iż nie czytacie MOICH postów ze zrozumieniem - rozchodzi się zupełnie o coś innego niż mikrourazy, ale tak jak Ty wcześniej - ja już kończę z Tobą dyskusję, bo do niczego konkretnego ona nie doprowadzi.

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-08-11 09:58:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bieganie na czczo też jest niedobre. Najlepiej biegać po lekkim śniadaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
paramaribo2
bieganie na czczo też jest niedobre. Najlepiej biegać po lekkim śniadaniu


i w tym momencie poprawiłeś mi niedzielny humor, dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Bieganie na czczo bardzo dobre, badanie wskazują że przynoszą lepsze efekty niż bieganie po posiłku i to samo zaobserwowałem samemu biegając. Co z tego że nie rozchodzi się o mikrourazy? Bieganie po treningu w niczym mu nie pomoże, tylko zaszkodzi w budowaniu masy mięśniowej.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdania (i badania) na temat aero na czczo czy po lekkim posiłku są i zawsze będą podzielone. Zwolennicy zarówno jednego jak i drugiego mają swoje argumenty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
To zależy na jakim cyklu się znajdujemy - jeśli redukcyjnym to jak dla mnie ok, ale na masie/sile nie widzę sensu wykonywania aero na czczo

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Nie ma żadnej różnicy, czy wykonujemy aeroby rano, przed treningiem, po treningu, czy na wieczór (bez jedzenia kolacji!) - powtarzam ŻADNEJ znaczącej dla osoby uprawiającej sport tak, jak My (w tym badania też się kłócą skoro tak przeglądasz je?) - porzućcie ku... w końcu ten katabolizm. Dobrze, że jeszcze nie przeczytałem w tym temacie o BCAA przed treningiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeżeli już BCAA to po treningu :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Myślałem, że wolicie przed, żeby mięśni nie spalić, takie teorie już sobie snuję po tym co tu czytam momentami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zenT It's Time For Change

Następny temat

[Dziennik] Qwert.

WHEY premium