SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[Blog] Marcin gotuje

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Einarr
Żeby nie było jak już odgrzałem kotleta w formie tematu :D 3 z 5 dzisiaj pseudo burrito.





Eleganckie, u mnie jutro wpada!!
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
mam mielone z indyka i miało być spaghetti, ale to Twoej burrito mnie chyba przekonało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7082
Dzisiaj mam chwilkę to pokaże patent na dzień nietreningowy, umiem od zawsze zjesc dużo więc rzadko mam porcję poniżej kilograma, a że warzyw ogolnie nie liczę to stąd tylko policzone ziemniaczka trochę i kurczak . Wyszło mi makro B 50g W 20 t 0.
Z zupą dla porównania zestawiłem 0,5kg truskawek




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Też ratowałem się na redukcji warzywami, których nie liczyłem

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7082
georgu
Też ratowałem się na redukcji warzywami, których nie liczyłem


No cudowna sprawa, w pracy każdy ma mnie za idiotę, nikt nie może ogarnąć jak ja tyle jem i nie jestem gruby .Na kuchni to temat tabu bo każdy lubi mega pysznie i nie potrafi bez tłuszczu, a mało tłuszczu wydaję im się tyle co ja na dzień bo nigdy nie mierzyli :D..., heh wystarczy troche ruszyć głową i można jeść kilogramami codziennie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 14 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 144
Einarr
georgu
Też ratowałem się na redukcji warzywami, których nie liczyłem


No cudowna sprawa, w pracy każdy ma mnie za idiotę, nikt nie może ogarnąć jak ja tyle jem i nie jestem gruby .Na kuchni to temat tabu bo każdy lubi mega pysznie i nie potrafi bez tłuszczu, a mało tłuszczu wydaję im się tyle co ja na dzień bo nigdy nie mierzyli :D..., heh wystarczy troche ruszyć głową i można jeść kilogramami codziennie :D
Wreszcie jakieś głosy rozsądku na tle kilku innych forumowiczów, co to np. ziarenko groszku postrzegają niemal jako bombę kaloryczną.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
a co to za zupka którą się chwalisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7082
Zupka to jarzynowa byle jaka na szybko robiłem w 15min na kuchni. +300g piersi nie zastanawiałem się nad nia, ostatnio serio byleby się zapchać jakoś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 805 Napisanych postów 305 Wiek 30 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7082
Dzisiaj dla odmiany 300g poledwicy wolowej, peczek cały szparagow, boczniaki krolewskie i tronchetti di patate (200g) wyszła całkiem spora miska, po mojemu licząc: B 50 W :62 T 0

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Einarr
Dzisiaj dla odmiany 300g poledwicy wolowej, peczek cały szparagow, boczniaki krolewskie i tronchetti di patate (200g) wyszła całkiem spora miska, po mojemu licząc: B 50 W :62 T 0





Gość jada jak KRÓL!!
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Piana w parowarze

Następny temat

BLOG StrongSFD - Apetyt rośnie w miarę jedzenia

WHEY premium