SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] KamilTrenuje i Gotuje :)

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 66
Cześć :)

Zakładam bloga po to, żeby każdy mógł spróbować tego co kombinuje w kuchni, również potrzeba mi dodatkowej motywacji do gotowania ;)
Będę starał się, codziennie dodawać posty z tym co obecnie gotuje - oczywiście przepisy jak i makro będą zawsze :)
Nie będę pisał czy używać oleju masła czy innych tłuszczy na patelnie ponieważ każdy i tak korzysta z tego co ma :)

Dzisiejsze Śniadanie:
Jajecznica z rukolą i pomidorem - podana z żytnim chlebem z żurawiną :)

Jaja kurze całe - 5 sztuk
Pomidor - 1 sztuka.
Dokładnie umyć i wykroić gniazda nasienne, następnie pokroić w kostkę.
Rukola - garść.
Umyć i pokroić wedle uznania.
Wszystko do shakera i dobrze wymieszać, ja przyprawiałem jedynie pieprzem jednak następnym razem na pewno dodam szczyptę soli.
Efekt :








Zmieniony przez - KamilTrenuje w dniu 2016-03-14 11:17:22

Zmieniony przez - KamilTrenuje w dniu 2016-03-14 11:17:20
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1388 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 24041
Zapowiada się ciekawie, powiadomienia włączone. Daj znać czy program do podliczania wartości odżywczych jest według Ciebie dobry i wart uwagi. Powodzenia!

"Nie zawsze dostajesz to czego sobie życzysz, dostajesz to, na co zapracujesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Witamy w dziale, powodzenia

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Śledzę, powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 66
Obiad:
Kurczak w marynacie, ryż z curry i oczywiście pomidor :)

Ryż Basmati 100g, do wrzącej wody 2 łyżeczki curry 15 min ;)
Pomidor dzisiaj królujący - jedna sztuka bez gniazd nasiennych pokrojony w kostkę.
Filet z kurczaka - 200g - pokrojony w wąskie paski.

MARYNATA(!!!): Trzy ząbki czosnku, pół łyżeczki imbiru, szczypta soli morskiej, papryka czerwona ostra, pieprz cytrynowy "na oko", olej kujawski "papryka ostra..."(nie miałem nic lepszego), koperek świeży ( 15-20g na 200g kurczaka oczywiście bez tej dolnej części( łodyg?) )
Marynata jest ostra
Kurczak w marynacie do lodówki na 30min.
51B, 17T, 85W
Efekt:





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 66
kulturysta94 - Program oczywiście polecam, sam dodaję różne produkty, możesz skanować kody kreskowe i odszukuje Ci z bazy produkt. Jak dla mnie świetna aplikacja. Ustawiasz swoje zapotrzebowanie na kalorie, białko, węgle i tłuszcze i tylko dodajesz :) Wszystko po Polsku, żadnych problemów :) Jakbyś miał jakieś pytania to pisz śmiało :)

Kolacja:
Szybki shake:

Duży jogurt naturalny Tola 400g
Pomarańcza
Płatki Owsiane - 30g
Truskawki - 2 sztuki
Efekt:
Shake orzeźwiający, lekko kwaskowy w smaku :)
24B,13T,70W









Zmieniony przez - KamilTrenuje w dniu 2016-03-14 19:22:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 66
Jako, że jutro ciężko z czasem to przygotowałem śniadanie i obiad. Dzięki Wszystkim za komentarze ;))

Śniadanie:
Shake mandarynkowy z białkiem i musli.

Jogurt narutalny TOLA - 400g
Mandarynka - 1 sztuka
Musli egzotyczne z biedry - 20g
Olimp Whey Protein Complex - 20g
Wygląda i smakuje świetnie - polecam przetestować :)
34B,12T, 45W

Obiad:
Kotlety wieprzowe z ryżem i kiszonymi ogórami.

Mięso mielone wieprzowe - 110g Przyprawy - curry, chili, do mięsa mielonego, sól, pieprz cytrynowy.
Cebula dymka - Dużo, ciężko mi określić ile.
Mozarella - 30g
Ryż Basmati - 100g
Buraczki tarte - 40g
Olej z pierwszego tłoczenia - 10g
Woda około 600ml!
Ogórki kiszone - ile kto lubi :)
Ryż gotujemy z burakami aż do odparowania wody, uważać bo się szybko przypala, jeżeli uważacie, że ryż jest jeszcze nie gotowy - dolać wody i obserwować. Oczywiście woda posolona, można dodać chili :)
Danie robiłem pierwszy raz, po małej degustacji mogę stwierdzić, że jest całkiem smaczne. Jutro dopiszę więcej jak zjem :)
Składniki na jedną porcję :)












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4490 Napisanych postów 35774 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263005
Zapowiada sie ciekawie, będę wpadal

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 66
Jak się pozytywnie okazało, dzisiejszy obiad był bardzo smaczny nawet na zimno :)

Przekąska:
Serek ziarnisty z dodatkami - Mega Smaczny :)

Serek ziarnisty Piątnica 200g
Sok z połowy Limonki
Cynamon
Musli egzotyczne z Biedry - 50g
Banan - 1 sztuka
Olimp Whey Protein Complex - 20g
42B,12T,73W
Efekt:




1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwierzaki z pieca

Następny temat

szybkie pytanie (Pankejk)

WHEY premium