SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Przygotowania Do Debiutów 2015 Mateusz Gostyński

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 37414

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28230
arnold69
jedzonka niemało jak na okres przedstartowy

Zapomniałem dodać do wczorajszej michy jeszcze 100 g smalcu ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Smalec w jakim celu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28230
W celu utrzymania takich samych proporcji tłuszczy jak w dni low carb. Ładowanie nie musi opierać się na samych węglach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Bardziej chodziło mi o to dlaczego akurat smalec jako źródło tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28230
im blizej zawodów pozbywam sie tłuszczy roślinnych na korzyść zwierzecych. A że fanem karkówek i tłustych mięs nie jestem pozostaje smalec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 382 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17724
Chodzi o produkcję hormonów czy co ? Bo lakonicznie mi odpowiadasz. Chyba, że to jakaś tajemnica .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28230
Moim i trenera zdaniem po prostu na zwierzęcych tłuszczach idzie zrobić lepszą formę o to sie rozchodzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na mase ! pomozcie ;)

Następny temat

bieganie tyłem-czy to ma sens

WHEY premium