SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Kucharzenie Mani

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Miłego wypoczynku ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 221 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16317
Dziękować, było zacnie

Dzisiaj szama się powtórzyła - ciacho (okazało się, że dobrze znosi mrożenie), serduszka, placek z kremem z awokado, szama do pracy











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Nie dość, że człowiek nie umie gotować, to jeszcze jest na redukcji, a tu takie pyszności... Litości


Pysznie tu u Ciebie, ale chyba nie można Ci tak słodzić, bo się jeszcze rozleniwisz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 221 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16317
Haha W sumie tez jem teraz mało, testuję na sobie mniejszą ilość węgli i praktyczny brak nabiału (w końcu nie puchnę). Ale to tylko na miesiąc bo mam teraz bardzo dużo wyjazdów i bywam na łaskach innych osób (w weekend zostałam okrzyknięta psycholem bojącym się cukru ). Po tym wracam na zero, zacznie się gotowanko


Zmieniony przez - mania7984 w dniu 2015-07-27 22:55:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 5829 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45650
Zdaj koniecznie relację jak wypadły odczucia i jakie wyciągnęłaś wnioski po tym okresie testowym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 221 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16317
Oczywiście Nie rozleniwię się!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 9994 Napisanych postów 5638 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18404
ciacho wygląda lepiej niż nie jedno z cukierni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 221 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16317
@all Dziękuję za miłe słowa

Dzisiejsza szama - placuszki (3 jajka, 20g graham, mały banan, soda, cynamon, kakao, orzeszki ziemne), mięso z ud z czosnkiem, warzywami i tuńczykiem, ciasto (już ostatni raz, tak to jest jak robi się ciasto tylko na 1 osobę ).











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Orzeszki praaaawie perfekto, zmień ziemne na migdały || włoskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 221 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16317
Wiem, wolę wszystkie inne, ale tak jakoś wpadły mi dziś w ręce :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sałatka z wedzonym kurczakiem i makaronem ryżowym

Następny temat

płatki jaglane

WHEY premium