SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Ektomasa - DT Emil Witt

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24072

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
Generalnie to nawet jeszcze nie wiem kiedy masę skończę, albo równo z nowym rokiem, albo sam początek lutego. Zależy jak się będę czuł i czy cokolwiek będzie szło do przodu. Redukcja chciałbym aby potrwała nie dłużej niż 4 miesiące ale zobaczymy jak sylwetka będzie się zachowywać. Na pewno nie będę się spieszył jak ostatnio. Cieszę się że pytasz bo coś cicho ostatnio tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
To czas coś rozkręcić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
15.11.2016

TRENING - PULL A
Podciąganie 4x5
Ściąganie wyciągu górnego do klatki 4x10 45
Ściąganie wyciągu poziomego siedząc do brzucha 4x10 45
Uginanie sztangi 4x8 30kg
Uginanie hantli suspinacja 4x12 15kg
Facepulls 4x12
Wznosy hantli w opadzie tułowia 4x12 5kg
Roller na brzuch 2x7 + Plank 1:10

ŻYWIENIE



Kcal wysoko bo głodny po uczelni

OGÓLNIE
Dzisiaj dwa nowe zakupy, izolat od treca bo powoli kończy mi się białko od ON, i na moje jutrzejsze urodziny prezent - Sprite Zero. Smakuje jak zwykły, tylko drogi polecam jest super. A na ostatnim zdjęciu jeszcze nowy termos na żywność - 1,7l. Jeden posiłek śmiało wchodzi, i nawet do 20 godzin jest ciepły więc jak ktoś robi tak jak ja dzień wcześniej posiłki to spoko sprawa.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
30.11.2016

DNT
-

ŻYWIENIE




Tłuszcze dzisiaj miały się w normie, ale wleciał mój tort urodzinowy więc jest lipa Ostatnie naście rozpoczęte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
1.12.2016

TRENING - PUSH B
Wyciskanie hantli 4x5 32,5kg
Wyciskanie hantli skos dodatni 4x8 32,5kg
Rozpiętki na wyciągu 4x12
Przysiady 3x5 90kg
Wyciskanie hantli siedząc 4x8 25kg +
Wznosy przednie 4x12 7,5kg
Wyciskanie francuskie hantla oburącz siedząc 4x8 22,5kg
Prostowanie wyciągu górnego jednorącz 4x12 4x12

Plusik przy wyciskaniu hantli oznacza że było łatwo, i w następnym treningu będzie próba o ciężar wyżej.
Przysiady znowu wplecione, ale myślę czy nie zmniejszyć sobie ciężaru, zobaczymy jak będzie to wyglądać w następnym tygodniu czy mnie nie przemęczy ta ilość ćwiczeń w dni push.

ŻYWIENIE




OGÓLNIE
Jutro omijam trening, idę oddać krew więc rano mi się nie chce na półgwizdka machać żeby potem na pobraniu paść, a wieczorem po krwi tak samo nie ma co ryzykować. Ale spokojnie, od czego jest weekend W sobotę odrobię po południu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
02.12.2016

DNT
-

ŻYWIENIE




OGÓLNIE
Dzień oddawania krwi, trening pominięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Fuuu, ja na przy zwykłym badaniu krwi mdleje. Teraz jak fote zobaczyłem to aż mi się biało zrobiło! Ostrzegaj następnym razem jak zamieszczasz takie drastyczne zdjęcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
No nie przesadzaj wielki chłop jesteś a małej igiełki się boisz? Mój śp. dziadek kiedyś krwi potrzebował i były z tym problemy więc teraz jak tylko mogę to oddaję. Nie ma się czego bać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
03.12.2016

TRENING - PULL B
Martwy ciąg 4x5 100kg
Wiosłowanie sztangi 4x8 60kg
Wiosłowanie hantla jednorącz w opadzie 4x8 22,5kg
Uginanie sztangi łamanej na modlitewniku chwyt młotkowy 4x8 30~ kg
Uginanie na wyciągach górnych stojąc 4x12
Facepulls 4x12
Wznosy hantli w opadzie tułowia 4x12 5kg
Roller na brzuch 2x5 + Plank 1min

Nic do przodu nic do tyłu, jak na razie ciężko coś więcej dorzucić na tych ćwiczeniach. Ale nie ma się co przejmować bo w Pull A już poszło do przodu w tym tygodniu

ŻYWIENIE




Parówki 97% mięsa, spokojnie dożyję do jutra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
04.12.2016

DNT
-

ŻYWIENIE




Dzisiaj to co miałem ochotę, to zjadłem Posiłki na jutro już też gotowe bo jadę na uczelnię.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po cyklu silowym można robić kolejny silowy

Następny temat

4 dniowy split ( pomoc w połączeniu partii mięśniowych)

WHEY premium