SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Ektomasa - DT Emil Witt

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24016

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
Dzięki chłopaki za posty dobrze wiedzieć że czasem ktoś zajrzy i że się podoba ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
29.01.2017

DNT
-

ŻYWIENIE



OGÓLNIE
Wczoraj prosto po pracy do kina, a potem na domówkę. Ostatniego posiłku nie zdążyłem przygotować więc padło na fastfood. Grander idealnie pasował do pozostałych kcal więc zjadłem. Średniawa, wolę samemu zrobić burgera :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
29.01.2017

TRENING - PUSH A
Wyciskanie hantli poziomo 4x5 32,5kg
Wyciskanie hantli skos górny 4x8 32,5kg
Rozpiętki na wyciągu 4x12
Wyciskanie żołnierskie 4x8 40kg
Wznosy boczne 4x12 8kg
Pompki francuskie 4x8 CC
Ściąganie wyciągu górnego linka 4x12
Przysiady 4x5 70kg

ŻYWIENIE


OGÓLNIE
Trening na prawdę dobry, pomimo tego że nie chciało się jak cholera. Skos w górę ponownie po 8 powtórzeń. Obiadek z rodzinką, potem siłka i przygotowywania na studia więc na kolację wafle + dwie porcje odżywek białkowych. Czasem trzeba!

Na jutro ugotowane już 3 pojemniki jedzenia razem 2400kcal, więc zostanie mi na wieczór do zjedzenia jogurcik lub jakiś owoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
30.01.2017

TRENING - PULL A
Podciąganie 4x7
Ściąganie wyciągu górnego do klatki 4x10 43
Ściąganie wyciągu poziomego siedząc do brzucha 4x10 43
Uginanie sztangi 4x8 30kg
Uginanie hantli suspinacja 4x12 15kg
Facepulls 4x12
Wznosy hantli w opadzie tułowia 4x12
Roller na brzuch 2x6 + Plank 1:10

ŻYWIENIE


Do kcal powyżej jeszcze pół pączka własnej roboty, robili w domu więc skosztowałem, pyszne! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
01.02.2017

DNT
-

ŻYWIENIE


OGÓLNIE
Wczoraj jeszcze dodatkowe cardio - latanie po klubach do 4 w nocy Dzisiaj przedostatni trening przed przerwą treningową, jutro będą mnie tatuowali więc tydzień nez siłowni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2577 Napisanych postów 5114 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78293
Fajne cardio. Ja o tej porze budzilem się do pracy ;)

Co i gdzie dziarasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
Co to nie mówię bo każdy inaczej sobie wyobraża - wstawię fotę jutro. A miejsce to przedramię, na widoku ale cóż, co zrobić jak tam mi się podoba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2577 Napisanych postów 5114 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78293
Mnie zawsze podobały się rękawy z tatoo. Sam miałem wiele w planach i jakoś z wiekiem minęło.
Czy na widoku to już kwestia tylko estetyki. Dobry tatoo tylko może się podobać. Nie zgodzę się też że jakiś konkretny zawód może być przeciw. Widziałem bankierów, kelnerów, pracowników biurowych i jedynie taki tatuaż wzbudzał we mnie ciekawość o życiu pracownika poza swoją koszulą i marynarką.
To w stawiaj jutro fote i się nic nie bój ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
Całkowicie się z Tobą zgadzam i myślę tak samo ;) Jutro zobaczysz wieczorem zaraz po sesji :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Czasy się teraz zmieniają i coraz mniej osób zwraca uwagę na tatuaże - wiadomo , dłonie , szyja itp to dalej miejsca kontrowersyjne - ale już rękaw + koszula = zero problemów u większości pracodawców
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po cyklu silowym można robić kolejny silowy

Następny temat

4 dniowy split ( pomoc w połączeniu partii mięśniowych)

WHEY premium