SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Ektomasa - DT Emil Witt

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
Kiedyś inaczej się na to patrzyło, stąd też radykalne poglądy moich rodziców na ten temat. Ale nikt za mnie życia nie przeżyje

A tutaj post za dzisiaj:

DZIEŃ
01.02.2017

TRENING - PUSH B
Wyciskanie hantli 4x5 32,5kg
Wyciskanie hantli skos dodatni 4x6 32,5kg
Rozpiętki na wyciągu 4x12 10
Wyciskanie żołnierskie 4x6 40kg
Wznosy boczne 4x12 7,5kg
Wyciskanie francuskie hantla oburącz siedząc 4x10 22,5kg
Prostowanie wyciągu górnego jednorącz 4x12
Przysiady 4x5 70kg

Minus dwa powtórzenia na skosie w górę, jak widać to pierwsze ćwiczenie które dostaje po dupie przez ucinanie kalorii. Ale o dziwo udało się nieco dorzucić na triceps, po dwa powtórzenia w każdej serii na wyciskaniu hantla.

ŻYWIENIE




OGÓLNIE
Ostatni dzień treningowy, od jutra tydzień przerwy. Ale dieta będzie na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
02.02.2017

DNT
-

ŻYWIENIE






Pojedzone w sphinxie po sesji :D

OGÓLNIE
A tutaj fota dziary, prosto spod igły więc jeszcze mnóstwo zaczerwienień. Za parę tygodni wstawię zagojony.



Zmieniony przez - Abiz w dniu 2017-02-02 21:35:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
03.02.2017

DNT
-

ŻYWIENIE



OGÓLNIE
Dzisiaj mało tłuszczów, ale jutro nadrobię bo właśnie smażę łososia do pracy ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2573 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78279
Fajny tatoo, bolało? Będziesz dawał kolor?
Co rodzice?;) mnie tata zawsze powtarzał że jak przyjdę z dziarą to mam się w domu nie pokazywać:P

Lubie motyw kwiatów na przedramieniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
Niee, wcale nie bolało Nie no ogólnie do zniesienia tylko przy zgięciu ramienia hardkor. Kolor zostanie tak jak teraz, czyli tylko w dwóch miejscach czerwonym maźnięte. U mnie mama tak samo że mam się w domu nie pokazywać :D chwilę złości że nic nie powiedziałem i po sprawie generalnie nikt u mnie w rodzinie większych problemów nie ma bo wszyscy podziarani ojczym, mama, nawet dziadek miał inicjały wytatuowane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
04.02.2017

DNT
-

ŻYWIENIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Fajnie wyszedł ten tatuaż Też jestem właśnie po , tylko ,ze to część dłuższej posiadówy ---> rękaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
Ile godzin siedziałeś? Gdzie mogę obejrzeć? :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
Jeszcze parę dni przerwy od dzienniku, nie ćwiczę aktualnie bo tatuaż dalej się goi ale jeszcze 6 dni i śmigam ;) Diety nie trzymam bez treningu nie mam motywacji do tego, jem podobnie jak zwykle ale więcej śmieciowego jedzenia wpada. Czekajcie na nowe posty ! ;)

EDIT Wkleję jeszcze za tydzien aktualne zdjecie tatuazu bo na poprzednim jeszcze wszystko bylo spuchniete i czerwone, teraz jest o niebo lepiej.


Zmieniony przez - Abiz w dniu 2017-02-11 13:04:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 369 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2331
DZIEŃ
16.02.2017

TRENING - PUSH A
Wyciskanie hantli poziomo 4x6 30kg
Wyciskanie hantli skos górny 4x8 30kg
Rozpiętki na wyciągu 4x12
Wyciskanie żołnierskie 4x8 40kg
Wznosy boczne 4x12 7,5kg
Pompki francuskie 4x8 CC
Ściąganie wyciągu górnego linka 4x12

ŻYWIENIE
Wyjątkowo jeden posiłek tylko dzisiaj wleciał. Podczas całego okresu roztrenowania nie liczyłem kcal i jadłem co tam wleciało więc dzisiaj ucięte mocno :D Jutro już będę głodny, to polecę normalnie 2500kcal i będziemy powoli ciąć ;)



OGÓLNIE
Po dwóch tygodniach przerwy dzisiaj pierwszy trening. Musiałem zmniejszyć hantle na klatkę bo 32 były nieco za ciężkie. No i doskwiera ból w nadgarstkach, odzwyczaiły się od ciężaru :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy po cyklu silowym można robić kolejny silowy

Następny temat

4 dniowy split ( pomoc w połączeniu partii mięśniowych)

WHEY premium