SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[ART] Suplementacja w sportach walki

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6155

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak owszem , zadnej wody by nie bylo jakbys jadla kreatyne solo w rozsadnych dawkach, wiem bo pracowalem kiedys w sklepie z suplami z dziewczyna ktora zjadla wiecej supli niz ja , i wiem jak to na nia dzialalo:)
a co do wegli to wczsniej pisalas ze dobrze reagujesz na duzo wegli , a teraz nagle obawiasz sie ich smiesznej ilosci w crea shocie;p i to przedtreningowo :)

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
czyli np zakładając, że trening jest na 18 jak rozłożyć proponowane suple


posiłki powiedzmy

7
10
13
16

i potem po treningu czyli około 20.30- 21 najwcześniej


pitt nie, mi chodzi o połączenie crea i własnie większej ilości węgli w diecie- jak to razem działa

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-11-11 21:53:16

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Bcaa xtra + isoactive podczas treningu
recovery drink po treningu
rano na czczo i po treningu porja kreatyny tak z 2g np jablczanu

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
no to możecie mi przesłać w prezencie te produkty, z chęcią je przetestuję:D:D:D


a tak serio wielkie dzięki. Jak fundusze wpadną, to się zaopatrzę w proponowane suple.

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-11-11 22:11:39

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
a co do energi a nie "kopniecia" to wlasnie np energon
a obecie wogole cos spozywasz?

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
obecnie jestem na 3 tygodniowym detoksie


najadłam się trochę supli a muszę porobić badania i chcę być w miarę na czysto.

chodziłam nabuzowana, na efce robiłam 2 treningi dziennie i miałam jeszcze siłe, ale to było kilka miechów temu.

standardowo biorę omegę, witaminy wasze Top10 i żelazo też z Activlaba, ZMA.

Ostatnie co brałam to głównie spalacze ale to raczej działało własnie jako pobudzacz niż spalacz.

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
ostro widze
jaka efka? tussi?:)
To ja nie wiem czy taki energon Cie ruszy ;) ale mysle ze po czasie zrozumiesz ze czasami lepiej sie orzezwic niz nacpac"

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
Pitt własnie dlatego odsuwam takie mocniejsze zabaweczki i już teraz na spokojnie

Wiesz chodziło o to, że chciałam jak najszybciej wrócić na SW, teraz jak już wróciłam i wbiłam się w mój normalny rytm, ktory mialam kiedyś, nie chcę truć sięjeszcze bardziej :D

Dlatego wolę orzeźwienie niż przyćpanie:)

o efce lepiej nie na forum, powiem, że zaczynałam z Heat Hardcore, w którym teoretycznie była efka ( w sumie bardziej yoha i guggle tam działały) o innej nie wspominałam, w każdym bądź razie dobra była:D ale serducho pikawa jak nie wiem i odstawiłam, bo życie mi miłe.




ok, to zakupiłam póki co BCAA Xtra, Ultra Energy i Hot. Czekam aż do mnie dotrą i wypróbuję:)

Zmieniony przez - elaine w dniu 2009-11-13 11:55:29

:):)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
I oczywiście relacja by się przydała jakaś

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
elaine FitMax
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 16752 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67661
w swoim dzienniku póki co zdaję relacje z samych treningów vt, ale jak tylko dostanę suple to relacja na pewno będzie:)

:):)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wakacyjny Konkurs Activlab - Oto Zwycięzcy!

Następny temat

Twoja idealna odżywka - Sami tworzymy skład!

WHEY premium