SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

=> S.U.P.L.E. NA POCZĄTEK <=

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2690
dieta + witaminy
+ gainer po treningu jako źródło szybkowchłanialnych węglowodanów i białek

GG 6422608
kom. 607 85 25 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najlepiej dieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
test1337 nawet gdyby wiekszosc pisala, ze dieta to podstawa, bez niej wydawanie kasy na suple mija sie z celem , Ty i tak te 150 zl wydasz na odzywki a zarcie olejesz
czy mam racje??

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
.

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2007-02-12 18:35:22

"życie idioty to nie bułka z masłem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
dieta
Za ta kwote kupisz sporo ryzu,kurczaka,miesa,jaj,oliwy...
Gainer/carbo bedzie dobrym rozwiazaniem po treningu. Do tego suplementy prozdrowotne zma,omega3,witaminy.
pzdr

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4102 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37701
na poczatek to dieta ale wiadomo ze na poczatku ciezko ja utrzymac wiec dobrym dobrze ejst zainwestowac w jakis uzupelniacz bialko/gainer dodatkowo to jakas motywacja wcinasz proszki to sie bardziej przykladas z do tego co robisz jesli jestes aktomorfikiem ( nie ma problemu z tluszczem) to napewno gainer bedzie dobrym rozwiazaniem ! Jaki ? hmm to musisz juz sam poglowkowac popatrzec na swoja "diete" i na skald potencjalnych gainerów popatrzec ile maja bilaka a ile wegli i zobaczyc który lepiej by ja ewentualnie uzupelnil
przy endomorfikach(sporoe problemy z tluszczem[nadmiar]) gainer byl by glupota no chyba ze ktos chce startowac w sumo wiec pozostaje bialeczko ! Jakie? tu wsumie nie ma wiekszej roznicy (zwlaszcza na poczatku za bawy z pakernia) napewno nie kupujcie bialek z allegro tych za smiesznie male pieniadze bo to zawiera wiecej laktozy niz bialka polecal bym ostrowie ( jelsi smak i piana nie jest porblemem) ewentualnie sp80 uniwersalne i dobre smakowo stosunkowo nie dorgie bialko oczywiscie mozna kupywac bilka z wyzszych pulek ale to i tak dalej jest tylko/az bialko a trzeba wiecej zaplacic (ktos pewnie powie ze lepiej kupic drozsze bialko bo jest lepsze dlans ale jeszcze lepje wyjdziemy jesli za zaoszczedzone pieniadze na bialku dokupimy kuraków lub twarów <yes>)

jelsi juz sprawe diety mamy za soba to mozna pomyslec o kreatynie ( nie ebde zamulal jaka forme macie wybrac bo to i to kreatyna dziala taksamo dobrze efekt koncówy jest niemla identyko po mono jak i po najlepszych stackach
kupujcie to naco was stac nie kupujcie czegos drozszego kosztem diety bo to ze jest drozsza to tylko "wygoda" wygoda w treningu stacki dzieki no boostera poprawia ukrwienie miesni co powoduje ladna pompe co motywuje do silniejszych treningów bo widzimy aa rosnie ale to tylko chwilowa pompa dodatkowo motywuje do treningów ale to tylko takie bajery które mozecie sami osiagnac silna wola i samozaparciem
oczywiscie nie potepiam brania staców ! ale widze sens brania ich jak wszytsko jest juz w naszym zyciu pakjera poukladane i zpaiete na ostatniu guzik gdzie niczego nie zabraknie

jelsi chodiz o inne zma omegi3 itp to z czasem powinny one stac sie wasza stakla suplementacja a nie tylko do cyklu

pozdro

CHIQUITAS DE LOS SANTOS

na redukcji nowy płyn Pur pomoże Ci wygrać w walce z tłuszczem

Nie masa a estetyka sie liczy !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
sluchaj, jak napiszemy Ci ze masz kupic 10 kg kurczaka to kupisz? mama Ci dolozy na ryz i urosniesz! i nie mecz nas swoimi pytaniami wiecej bo widze nic nie dociera

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 278 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13374
stash1 - nie masz racji diete jaka taka trzymam lecz narazie jeszcze ja dopracowuje zapytalem sie o suplementacje ale wiedze o diecie jako takiej posiadam. Dziekuje nupel za odpowiedz ktora mne satysfakcjonuje. Do maximus_pl nie wszyscy sa tępi. Jezeli nie wnosisz nic do tematu i nie podobaja Ci sie moje pytania to nie wchodz w ten temat. Pytam bo chce sie dowiedziec. Kto pyta nie bladzi i do pytan i odpowiedzi na nie stworzone sa takze takie fora.

A i jeszcze 1 jezeli chodzi o gainera to myslalem nad polaczeniem Ostrowi z Mass XXL bo produkt trec ma dosyc malo bialka. Czy to dobry pomysl czy lepiej wiecej mass xxl kupic ? dodam ze nie mam problemow z tluszczem ;)

-=PoZdRo=-

Zmieniony przez - test1337 w dniu 2007-02-12 22:31:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16713
tylko my Ci radzimy a Ty i tak swoje

zdrowia, przyda Ci sie

Znawca w dziale odżywki & suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19125
test1337 i wery gut, jesli nie masz klopotow z odkladaniem sadla moze byc sam mass xxl, dokup nieco bialka aby uzupelnic jego braki w diecie (jesli nie chcesz wydac duzo kasy polecam ostrowie, troche sie pieni i ze smakiem nie jest najlepiej ale da sie przelknac )
powodzenia


edit: moim zdaniem z iloscia tego massa czy inych supli na poczatek nie przesadzaj, kup mniej zobaczysz jak CI bedzie smakowac czy nie bedzie rewolucji zoladkowych. kupisz kilka kg odzywki, a po kilku porcjach stwierdzisz, ze nie da sie tego wypic badz tez caly dzien pozniej na kiblu spedzisz (bedzie problem co z tym zrobic)

Zmieniony przez - stash1 w dniu 2007-02-13 08:53:35

"życie idioty to nie bułka z masłem"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Xpand + mono

Następny temat

noShotGun+HP

WHEY premium