SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

..:: MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W TRÓJBOJU SIŁOWYM ::..

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 28952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
Hehe spoko a ty w jakiej kategorii będziesz na MŚ ? orientujesz się może jakie są wyniki na Slasku młodzików?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Ty sie IboK szykuj na MP młodzików przede wszystkim
Dobrze dla Ciebie że będą Mistrzostwa Śląska - będziesz się miał gdzie sprawdzić przed MPMł
rozumiem że już sie przestawiłeś na TS

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
IboK - poki co nie przewiduje startu na MS bo nie mam czasu porzadnie sie przygotowac - wciaz jeszcze nie uporalem sie z napisaniem pracy mgr, a to niestety musze uwzglednic na pierwszym miejscu tym nie mniej na pewno sie tam pojawie, chocby po to, zeby pomoc chlopakom przy obsludze zawodow ... a co do wynikow mlodzikow to nie mam pojecia, zreszta nie zaprzataj sobie glowy wynikami, w startach nie chodzi tylko o sam wynik - przede wszystkim liczy sie satysfakcja ze startu !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
......i impreza po

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 4217 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43747
:) No już się przestawiłem na TS odrazu jak przyjechałem zacząłem chodzić:) Podoba mi się ten sport:) Już mi trener coś mowił o MP ale to jescze daleko:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3939
wiec tak:
mistrzostwa slaska odbeda sie 7.11.2004
w szkole podstawowej nr 17 na ulicy lagiewnickiej w chorzowie nie jak do tej pory bylo u Piotra
jest trzech organizatorow
probujemy sciagnac sponsorow (powinno wypalic) aby zachecic ludzi do przyjezdzania na MŚ w TS na slask, nagrody powinny byc fajne wszystko okaze sie w najblizszych dniach. Zawodnikow nie musze zachecac do przyjadu, przyjechac kazdy moze na ta impreze, jest to wspaniala okazja do sprawdzenia swoich mozliwosci i do zrobienia swoich zyciowek ktore wcale nie musza dac komus jednego z 3 pierwszych miejsc ale zawsze to rywalizacja co moim osobistym zdaniem jest najwazniejsze.
w poniedzialek moze wtorek umieszcze regulamin i dokladne godziny.
nieoficjalnie powiem ze podzialu na juniorow seniorow i weteranow nie ma,
wagi startuja od wagi do 67,5kg jesli impreza tegoroczna pokaze ze nadal jest zainteresowanie na slasku trojbojem to wtedy nastepne lata beda lepsze od poprzednich obiecuje. Zapraszam wszystkich serdecznie.

Michał Wandzik

P.S. Niestety beda to tylko mistrzostwa meżczyzn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Najpewniej Legnica się zjawi

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 454 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11644
BYK-u
To pewnie ty się zjawisz na 100%
Jeśli wyniki w profilu są aktualne to imponujesz mi ciągiem i przysiadem
ale troche mało w wyciskaniu

Pozdro!!!

Nigdy się nie poddawaj!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Imponować
nie mam czym imponować - te wyniki to słabizna ale na szczęście od ich ustanawiania forma wzrosła i ciągle rośnie......

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy będą mistrzostwa świata?

Następny temat

SIŁACZE W TVN

WHEY premium